Сьогодні стрибнути з парашутом може практично кожен: якщо з 10 років дозволено стрибок тільки в тандемі з інструктором, то верхньої вікової межі просто не існує. Професіонали запевняють, що стрибки з парашутом,  при належному рівні підготовки та дотриманні всіх правил, не є небезпечнішими, ніж гра у футбол чи регбі. Прижки з парашутом – це гарантовані неймовірні емоції та спогади на все життя!

Тим не менше, багато людей сліпо вірить у видумки щодо стрибків з парашутом.

Розглянемо найпопулярніші міфи.

Не розкриється парашут

Ця думка є найпоширенішим міфом, пов’язаним із стрибками з парашутом. Зародилася вона від людського інстинкту самозбереження. Насправді всі сучасні парашути оснащені автоматичним активаційним приладом, який розкриє запасний парашут автоматично, якщо ви самі з якоїсь причини не зробите цього. Але в разі тандем-стрибка про це навіть не варто турбуватися – за вас все зробить інструктор.

Це небезпечно для життя

Як не парадоксально, навіть контакті види спорту є небезпечнішими за стрибки з парашутом. Згідно статистики, якщо ви робите 1 стрибок в рік, ймовірність аварії – 1 на 100 000. Досвідчені інструктори гарантують 99,9% успішного приземлення, тим більше, на аеродромі ретельно контролюється спорядження, обладнання і, звичайно, кваліфікація інструктора.

Компанія KAVA пропонує стрибки з парашутом у львові. Ви можете обрати одиночні стрибки з висоти 600-800 метрів, які здійснюються з парашутом типу Д-1-5у, круглий купол, що автоматично відкривається через 3 секунди після відділення від літака. Політ до приземлення триває 2-3хвилини.

Для новачків є можливість стрибка з парашутом у тандемі з інструктором. Мінімальна висота для здійснення такого стрибка становить 3000 метрів. Використовується парашут типу «крило». При такому стрибкові основні дії виконує інструктор. Він контролює весь процес, при посадці все навантаження приймає на свої ноги.

Я приземлюся на дерево або будинок

Це виключено, оскільки, по-перше, стрибки здійснюються на спеціальних дропзонах – величезній відкритій території при аеродромі, де немає фізичних перешкод для приземлення, а по-друге, знову ж таки, інструктор контролює весь процес.

Я буду кричати від радості в польоті

Це тільки герої голлівудських фільмів весело кричать, стрибаючи з парашута. В реальності, під час стрибка у вас не буде можливості говорити – сила вітру заглушає звук людського голосу, тому стрибати ви будете мовчки. Але під час стрибку  – не до розмов – слід милуватися краєвидом та ловити кайф від польоту. Балакати можна досхочу вже після приземлення.