Він також знайшов широке застосування в сфері дизайну приміщень. Наприклад, з бетону будівельники та скульптори можуть відлити каркас каміну або зробити оригінальні прикраси у вигляді різних статуеток, барних стійок і інших екстравагантних дизайнерських рішень.

Зараз стало можливим надати бетонній конструкції будь-якого кольору та відтінку і для цього при підготовці розчину в нього додають необхідні наповнювачі або мінеральні пігменти. Сучасні технології надають можливість для архітекторів створювати самі незвичайні і складні форми. На сайті https://shop.kovalska.com/catalog/betonnie-smesi/tovarnie-betoni/ Ви можете замовити найрізноманітніші види бетону, які допоможуть втілити  будь-які Ваші ідеї та задуми.

Багато рішень в бетоні знайшли своє застосування в ультрамодному стилі hi-tech. З декоративного бетону можна отримати різні фактури навіть такі як мармур. Досягається це шляхом включення в розчин таких матеріалів як мармурова крихта, камінь, скло, мідь і т.д. Завдяки цьому методу можна отримати практично будь-який тип поверхні.

Переваги бетону

До основних переваг використання бетону відносяться:

  • низька ціна;
  • відмінні характеристики;
  • стійкість до впливу агресивних середовищ;
  • не вимагає багато часу для догляду.

Застосування бетону в інтер’єрі

Широке застосування бетон отримав  при оформлення інтер’єру приміщень, а саме:

  • підлогових покриттів;
  • стільниць;
  • підвіконь;
  • колон;
  • поручнів;
  • сходів і т.д.

Процес надання потрібної форми досить трудомісткий. При обробці бетону майстри використовують різного діаметру алмазні диски. Гладкість поверхні досягається завдяки застосуванню шліфувальних щіток і дисків. Іноді для досягнення потрібного рівня гладкості, поверхня обробляється до восьми разів. На наступному етапі проводяться грунтувальні роботи для запобігання утворенню пилу. Для цього використовується спеціально підготовлена суміш на органічній і мінеральній основі. В результаті такої обробки поверхня виробу виходить на зразок відполірованого натурального каменю.

Одним з цікавих варіантів застосування декоративного бетону є світильники, які монтуються на підвісні стелі. Вони перетворюють інтер’єр приміщення в справжній витвір мистецтва. Крім того, великою популярністю при оформленні приміщень користуються настінні і настільні світильники, в основі яких також використовується декоративний бетон.

Ще одним незвичайним рішенням є застосування даного матеріалу для виготовлення меблів. На загальний подив, архітектори реалізовують в бетоні такі предмети побуту як: крісла, стільці і табуретки. Такі предмети можуть не лише використовуватися за своїм прямим призначенням, але й дивувати і викликати почуття захоплення. Звичайно, дана продукція по суті справи ексклюзивна і виготовляється на замовлення. Таким чином, бетон надає величезні можливості для виготовлення унікальних дизайнерських рішень в сфері інтер’єру приміщень. При цьому, його вартість низька, що робить даний матеріал загальнодоступним.