Названо топ-3 пози в сексі для одночасного оргазму (18+) | VERSII ...

Дуже похвально, адже якими б популярними, зручними і приємними не були місіонерська або поза наїзниці, є маса не випробуваних, нових для багатьох, не менш чуттєвих поз, які здатні розкрити найглибшу палітру насолоди. Чого вам і бажаємо, повідомляє Блог покупон.

Ми переглянули усі 122 картинки Камасутри і, спираючись на власний досвід :), відібрали найкращі секс-пози, яких вистачить на перший час, щоб урізноманітнити і привнести в сексуальні відносини дещицю новизни, чуттєвості і яскравого екстазу.

Найзручніші пози

Як правило основні, найбільш поширені пози в сексі і є самими зручними. Вони не вимагають від партнерів будь-яких захмарних зусиль, особливої ​​фізичної підготовки і креативу. Але навіть легкі варіації таких популярних поз бувають відкриттям досі незвіданого сексуального потенціалу.

1. Кішечка

Дуже ніжна і зворушлива поза, втілення любові, турботи і ласки партнерів один до одного за рахунок близького контакту тіл, хоча чоловік і знаходиться позаду, і погляди партнерів не зустрічаються.

Поширена зручна поза не доставляє ніякого дискомфорту, навпаки, підклавши подушку під таз жінки, можна домогтися максимальної стимуляції багатьох ерогенних зон – точок G, P і A.

Жінка лягає на живіт, щокою в ліжко і спокусливо відстовбурчує задок вгору, при цьому елегантно, гнучко і пластично прогинаючись в попереку; ноги щільно зімкнуті разом і витягнуті уздовж. Чоловік прилаштовується ззаду, спираючись руками в ліжко, займає позицію над партнеркою ніби на четвереньках; ноги жінки між його стегон. Чим інтенсивніше і глибше проникнення, тим чутливішим буде сексуальний контакт.

2. Поза Ложки

На перший погляд поза може здатися ледачою і млявою, але насправді, розпочавшись з ніжних ласк, вона здатна пробудити вулкан пристрастей. Ложки – настільки популярна, зручна і природна поза, що багато партнерів навіть люблять спати в такому положенні, вибирають її для любові і сексуальних утіх в період виношування дитини або якщо один з партнерів або обидва мають пишні форми.

Обидва партнери лягають на бік, чоловік – ззаду жінки. Вона згинає коліна і злегка випинає сідниці назад для більш зручного проникнення. Ви можете лежати на ліжку паралельно один одному в одній площині (класика), а можете практикувати різні способи: жінка згортається в позу ембріона, розташовуючись майже перпендикулярно по відношенню до чоловіка («ложки доггі стайл»), змінюючи положення ложечкою з лежачи на сидячи, наприклад, у ванній (ідеальна поза для релаксу і сексу у воді).

«Ложки» – крім того що приємна і зручна, ще й ідеальна поза для занять сексом для вагітних жінок і людей з великою вагою.
«Ложки» – крім того що приємна і зручна, ще й ідеальна поза для занять сексом для вагітних жінок і людей з великою вагою.
Поза «Метелики» дуже схожа на секс ложечкою в стилі доггі-стайл.
Поза «Метелики» дуже схожа на секс ложечкою в стилі доггі-стайл.

3. Імператор

Впевнені, ця поза виявиться для багатьох новою: жінка лежить на боці, чоловік, стоячи на колінах і розставивши ноги як йому зручніше, прилаштовується ззаду. У цій позі проникнення буде помірним (для жінок це може бути актуально, якщо у партнера гідність великих розмірів), що компенсується стимуляцією ерогенною зони грудей, сідниць і клітора.

4. Леопард

Ця поза в сексі стане відмінною новою інтерпретацією «Зворотної наїзниці». Зрозуміло така позиція підійде для активних жінок, яким подобається домінувати в інтимних сексуальних відносинах. Секс в позі «Леопард» – відмінний спосіб доставити глибоку насолоду один одному і поекспериментувати з анальними пестощами.

Читайте також: 

Названо топ-3 пози в сексі для одночасного оргазму (18+)

Чоловік сідає на коліна і трохи відхиляється назад, спираючись на руку. Жінка повертається задом, розводить ноги, впускаючи партнера всередину, і нахиляється вперед, спираючись прямими руками в ліжко (виходить стійка на четвереньках). Чоловік може задавати ритм і допомагати жінці рухатися, поклавши руки їй на сідниці.

Позу «Леопард» зручно і легко чергувати з доггі стайл або будь-яким іншим способом чоловіка ззаду.
Позу «Леопард» зручно і легко чергувати з доггі стайл або будь-яким іншим способом чоловіка ззаду.

5. Цикада на гілці

Цю позу неодмінно варто взяти на замітку тим, кого особливо приваблює «тваринний секс». Але не переживайте, сексуальна позиція настільки груба і зухвала, наскільки чуттєва і ніжна. Сила, мужність, безроздільне володіння жіночим тілом яскраво відчувається за рахунок повного налягання партнера ззаду на витончене тіло жінки, що ще більше розбурхує сексуальну уяву.

Кращі круті пози для глибокого проникнення

Круті пози – не найлегші і не найпростіші. Щоб їх спробувати, і тим більше регулярно практикувати, знадобиться хороша фізична форма.

6. Плуг

Один із способів урізноманітнити основну позу стоячи позаду: чоловік стоїть, злегка розставивши і зігнувши в колінах ноги (щоб було легше утримувати баланс), а жінка, обхопивши його стегна ногами, впирається руками об підлогу або ліжко. При цьому чоловік підтримує жінку як йому зручно: за щиколотки, стегна або талію.

Секс-поза «Плуг» забезпечує глибоке проникнення, але вимагає від партнерів чимало сил, витривалості і фізично підтягнутою форми.
Секс-поза «Плуг» забезпечує глибоке проникнення, але вимагає від партнерів чимало сил, витривалості і фізично підтягнутою форми.

Ця позиція ідеальна для глибокого проникнення лінгама в йоні і доставляє неймовірно приємні відчуття за рахунок стимуляції відразу трьох ерогенних зон жінки – передніх стінок піхви, клітора і потаємної точки G.

Якщо ви прагнете подарувати партнерові або партнерці найбільше сексуальне задоволення, поглиблення в тему збудження і тонкощів статевої стимуляції в сексі і любові неминуче. Додатково рекомендуємо почитати літературу світового класу: «Майстри сексу» Вільяма Мастерса і Вірджинії Джонсон (ті самі розробники однієї з технік продовження статевого акту, чому ми присвятили окрему статтю), «Як хоче жінка» Емілії Наготскі тощо – на нашому сайті книги можна купити з вигідним кешбеком.

7. Місток

Серйозно, але тільки якщо ваш чоловік володіє достатньою гнучкістю і так вас любить, що не в змозі відмовити вам у задоволенні бути на піку – у всіх сенсах. Ця поза теж про глибоке проникнення і безмежну насолоду. Що дуже важливо – жінка повинна постійно утримувати вагу свого тіла на ногах, інакше яскравий оргазм ще довго буде звучати чоловікові болями в попереку. Пробуйте, але не перестарайтеся!

Якщо чоловікові важко прогнутися, спростіть позу сідничним містком на прямих руках. Чим нижче місток, тим жінці зручніше ширше ставити ноги.
Якщо чоловікові важко прогнутися, спростіть позу сідничним містком на прямих руках. Чим нижче місток, тим жінці зручніше ширше ставити ноги.

8. Розщеплення бамбука

Жінка лягає на спину, чоловік зверху. Жінка закидає одну ногу партнеру на плече, а іншу витягує на ліжку. Динамічна поза для обох партнерів, в ході якої по черзі можна міняти ноги, і яка дозволяє обом партнерам насолоджуватися глибоким проникненням.

9. Сексуальна поза Дельфін

У цій позиції також досягається глибоке проникнення, що доставляє приємні відчуття обом партнерам. Чоловік в цій позі домінує: він стоїть на колінах, в той час як жінка займає положення, яке злегка нагадує берізку (упор припадає на лопатки), впираючись ступнями в груди партнера. У класичному «дельфіні» жінка тримає ноги разом, призігнутими в колінах, у варіації «повного контакту» – схрещує, що викликає більш яскраві і сильні відчуття при кожному русі.

У позі «Дельфін» активно стимулюється точка P – неймовірно чуттєва зона в області нижньої частини шийки матки. Чим частіше стимулюєш точку P, тим чутливішою стає жінка. У такому положенні зручно займатися як традиційним, так і анальним сексом (якщо ви вже встигли спробувати, що це таке, і за умови правильної підготовки). Про те як підходити до цього виду сексу правильно ми писали в окремій статті.

Пози «Дельфін» і «Повний контакт» (праворуч на картинці) – хоч і не зовсім зручні і легкі, зате ідеальні для глибокого проникнення і досягнення яскравого оргазму за рахунок стимуляції найбільш чутливих зон.
Пози «Дельфін» і «Повний контакт» (праворуч на картинці) – хоч і не зовсім зручні і легкі, зате ідеальні для глибокого проникнення і досягнення яскравого оргазму за рахунок стимуляції найбільш чутливих зон.

10. Амазонка

Складно уявити іншу назву для цієї пози, коли жінка, купаючись в пекучій пристрасті, шаленому взаємному бажанні і одночасно чуттєвому інтимі, домінує і проявляє активну роль в ліжку (по типу наїзниці).

Це одна з найкращих поз для стимуляції відразу декількох чутливих зон у жінки під час сексуального контакту: точки G, яка знаходиться на передній стінці піхви, на 2-3 см вглиб від входу, і точки A, на передній стінці піхви перед шийкою матки.

Чоловік лягає на спину і, широко розвівши і зігнувши ноги в колінах, притискає їх до тулуба. Жінка стає перед ним в позі класичної жабки (така вправа часто зустрічається на тренуваннях розтяжки): упор на коліна, коліна розведені, стопи зведені ззаду разом, тулуб злегка нахилений вперед, руки упираються в груди партнера. Чоловік може допомагати жінці, підтримуючи її руками за сідниці. Для досягнення більш яскравих відчуттів і сильного оргазму спробуйте використовувати анальну пробку під час сексу. Це принесе масу задоволення вам обом.

11. Козочка

Чи не найпоширеніша, але вельми запальна поза. Положення тіла жінки в цій позі нагадує звичайну вправу на розігріві перед тренуванням: ноги розставлені на ширині плечей, корпус нахилений глибоко вперед, руки впираються в підлогу. Для жінок завдання не з простих, оскільки нахилитися – це тільки половина справи. Треба ще й протриматися в такій позиції деякий час.

Ця поза Камасутри по суті дуже схожа з «Ейфелевою вежею» і однозначно сподобається тим, хто отримує кайф від глибокої любові.

12. Наковальня

Ідеальна поза з Камасутри для стимулювання ерогенних точок G і Р. Правда складність для жінок може полягати в розтяжці, оскільки треба максимально підтягувати витягнуті ноги до себе.

Якщо запропоновані пози в сексі здалися вам занадто відвертими або складними, не поспішайте їх відразу відкидати. Зрештою партнери повинні дивитися на нові види пестощів, як на можливість збагатити свій сексуальний досвід. Почніть з невеликих експериментів: від основних зручних поз (хоча б місіонерської, але з ерекційним кільцем) до акробатичних. Більше варіантів ви зможете відкрити для себе з книги про мистецтво кохання. До речі, якщо надумаєте її купувати, на сайті Покупона є відмінні видання Камасутри з приємним кешбеком. А щоб було цікавіше практикувати різноманітні позиції, пропонуємо завести вдома «гру для ліжка» – скретч-карту з Камасутри, теж з приємним бонусом.

А якщо урізноманітнити інтимне життя вам заважають внутрішні образи, переживання, інші незрозумілі вам блоки, проблеми зі здоров’ям, варто звернутися за допомогою до профільного фахівця. До речі на цей випадок на Покупоні є вигідні знижки на консультацію і прийом до сексологаурологагінеколога та інших лікарів. Користуйтеся, записуйтеся, вирішуйте проблеми, адже ми живемо для того, щоб отримувати задоволення від життя і дарувати його своїй коханій людині.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!