Новий міст у Пасічну росте

Однак, попри це та відсутність фінансування з державного бюджету роботи на мості продовжуються. Тож вже цього тижня полотно моста насуватимуть на останню опору.

Про це під час ефіру у соцмережі заявив очільник Івано-Франківська, пишуть Версії.

“Міст на Пасічну. Знаю, що зараз буде дуже багато інсинуацій, різної неправдивої інформації. Хочу одразу сказати – жодної копійки від держави ми не отримали. Хоча ми зверталися до президента, до прем’єр-міністра. Особисто прем’єр-міністр був на мості і ми показували всю ту роботу, яка пророблена нашою командою. Хочу нагадати, ми будуємо залізний міст, який набагато довготриваліший, термін його експлуатації щонайменше 100 років. Тому для нас було принципово робити якісно і один раз на довгі роки. Тому роботи продовжуються, буквально завтра-післязавтра ми починаємо вчергове насування моста на останню опору. Фактично, сподіваюся, що полотно моста буде зроблено”, – відзначив мер.

Також він додав, що роботу над будівництвом моста ретельно перевіряли правоохоронці й не виявили порушень.

“Ми готові сьогодні працювати над залученням коштів. Для нас дуже важливо здати цей об’єкт найближчим часом. Розумію, що сьогодні багатьом вигідно, щоб міст не будувався. Багатьом вигідно, щоб проводилися різні перевірки. Хочу нагадати, що було 14 перевірок різних органів від НАБУ, ДБР й інші правоохоронні органи перевірили вже будівництво моста – не виявили жодних порушень. Тому для нас надзвичайно важливо, в супереч цьому, будувати міст. І ми його будуємо”, – додав Руслан Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!