7 Преимуществ 1С онлайн

Це не відповідає потребам бізнесу і слід задуматися над використанням спеціальних програм, які не гальмуватимуть розвиток організації, а навпаки – сприятимуть їхньому розвиткові. В такий момент варто всерйоз задуматися над такою програмою, як 1С. Купівля цієї програми є досить затратною, але на сьогоднішній день існує прекрасна альтернатива – можливість користуватися програмою онлайн за значно приємнішою ціною.

Основні переваги 1С онлайн:

  1. Максимальні можливості при використанні 1С онлайн 

Використовуючи програму 1С онлайн https://www.cloud.net.ua/1c_online.html, ви маєте можливість отримати ті самі функції, що доступні при покупці звичайної програми 1С. Але при цьому вам не потрібно витрачати значні кошти на її купівлю. Окрім того, у вас є можливість не зупинятися на звичній конфігурації 1С Бухгалтерія, а отримати значно потужніший функціонал, яки дозволить вам вести і фінансовий, і управлінський облік, керувати торгівлею підприємства, отримати інструменти  CRM. Все це доступно в 1С: Управління виробничим підприємством.Саме ця конфігурація дозволяє скористатися всіма перевагами відразу з можливістю легко перемикати інтерфейси, вирішуючи всі завдання окремо: вести бухгалтерський, виробничий і складський облік, управляти торгівлею замовленнями, поставками і нараховувати зарплату.

  1. 1С онлайн – економія коштів

Вартість використання онлайн версії 1С є значно нижчою, ніж купівля ліцензії та інстальованої версії. Завдяки цьому ви можете зекономити до 70%.

  1. 1С онлайн – просте рішення складних завдань

Завдяки програмі ваш бізнес не гальмуватиме через труднощі у фінансовому чи управлінському обліку. Програма дозволяє вирішувати складні завдання у простий спосіб, що дає простір для росту вашої справи. Ситуація у тій чи іншій сфері може різко змінюватися, програма 1С онлайн готова до таких викликів.

1С:онлайн» — это профессиональный инструмент бухгалтера — IT ...

  1. 1С онлайн – безпека та сучасні технології

Задля безпеки дані захищаються апаратним фаєрволом та передаються у зашифрованому вигляді. А також регулярно проводиться резервне копіювання, що зводить до мінімуму ризик втрати важливої для вашого бізнесу інформації.

  1. Необмежена кількість користувачів

Завдяки 1С онлайн керувати бізнесом можна з будь-якої точки світу. Все, що вам потрібно – доступ до інтернету. Це саме стосується і працівників – вони зможуть працювати не залежно від місця перебування.

Весь бизнес на одном экране: подключаем онлайн-кассу к 1С | Онлайн ...

  1. Якісне навчання і підтримка з будь-яких бізнес-питань

Якщо в ході роботи з 1С у вас виникнуть питання, чи щось не буде виходити, ви завжди зможете звернутися в службу підтримки, де вам забезпечать оперативну та фахову консультацію.

  1. Звична робота в 1С в поєднанні з унікальними можливостями

1С онлайн – це всі необхідні бізнес-інструменти в одному сервісі. По суті це звична всім облікова система 1С з доступом з будь-якого місця і в будь-який час.