Вчора енергетики вимикали промислові об’єкти, сьогодні додатково буде вимикатися населення.

Вказівка диспетчерам ПАТ «Прикарпаттяобленерго» надійшла від диспетчера НЕК «Укренерго». Вимикати світло населенню розпочали сьогодні з 7.30 ранку. Тривалість вимкнення однієї лінії – до двох годин. Вимкнення торкнуться споживачів усієї області, вони будуть проводитися почергово. Загалом відключили 17,6 МВт потужності. Також сьогодні знову вимикатимуть промислові об’єкти.

Нагадаємо, графіки аварійних вимкнень застосовуються у випадку виникнення дефіциту електричної потужності або палива, порушення стійкості роботи енергетичної системи, аварійної ситуації на електроенергетичному обладнанні. Головна мета їх застосування – забезпечення сталої роботи енергетичної системи.

Складання та застосування Графіків аварійних вимкнень передбачено Правилами користування електричною енергією та «Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання».

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів з проханням з максимальним розумінням поставитися до даної ситуації та вжити заходів спрямованих на скорочення споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень.

 За детальнішою інформацією щодо застосування графіків аварійних вимкнень – телефонуйте у кол-центр енергокомпанії за номером – 0 800 50 40 20.