Дмитро Варварук та Іван Дирів презентували медіа-кампанію “Галас”. Хлопці займатимуться рекламою та піаром україномовного контенту в мережі, пишуть Версії.

Блогери кажуть, що найкращою для просування свого бізнесу чи проекту є соціальна мережа Інстаграм. Хоча, значної популярності зараз набуває й Тік Ток.

“Для початку ведення свого блогу чи свого проекту чи навіть бізнесу – найвигіднішим буде Інстаграм. Тому, що в ньому сконцентрована найбільша кількість активної української аудиторїі . Тобто, у Ютюб вона також є, але там наші українські користувачі дуже мінливі. Зазвичай люди дивляться те, що їм пропонують. Дуже мало хто щось шукає. Їм рекомендації видали таке відео і вони його переглядають. В Інстаграмі рекомендації працюють дещо інакше. Там є багато українських блогерів, які пропонують українську рекламу, можуть просунути ваш продукт чи блог і там набагато легше розвиватися”, – відзначив Дмитро Варварук.

Дуже важливо з якою сумою ви починаєте розвивати у мережі свій бізнес. Найкраще, коли є певний стартовий капітал. Однак, переконує блогер, можна спробувати і без особливих вкладень. Варто лише правильно обрати мережу, або вміти скеровувати аудиторію з різних соціальних мереж у вашу.

“Якщо ви кажете з нулем, то 100% треба починати з Тік Току. Тому, що там люди набирають популярність, які дійсно роблять цікавий контент. Багато рекламодавців не розуміють, що таке Тік Ток. Зараз думаю, що і Тік Ток блогери почнуть заробляти. У нас був проект Сільрада в Ютюбі. Коли я почав з хлопцями працювати, я своїй аудиторії в Інстаграмі говорив про цей проект в Ютюб. І люди туди посунулись. Якщо ви маєте гроші і хочете заробляти – це мінімум треба 5 тисяч доларів і треба знати, як це працює. Якщо ви хочете починати з Ютюб – то треба мати 15 тисяч доларів. Бо там потрібна професійна техніка, без цього не почнеш”, – додав Варварук.

Прокоментували хлопці і нашумілу інформацію в ЗМІ щодо надприбутків блогерів. Кажуть, що все легально, тож справно сплачують всі податки.

“Стосовно надприбутків: кожна успішна людина, яка працює має певний результат. Вона починає нормально заробляти. У випадку блогерів – вони публічні люди. Кожен його бачить на телефоні. Інформація про розцінки блогерів завжди була і є у відкритому доступі. Ми виконуємо свою роботу. Стосовно податків, ми давно вже є ФОПами і ми вже сплачуємо податки у наш Рожнятівський район – дороги робляться, все є. За цей рік сплатили більше 200 тисяч точно. Може, навіть, і 300 тисяч вже”, – відзначив Іван Дирів.

Блогери додають, що кожен, хто цікавий в своїй сфері, може заробляти на своїй популярності.

“Ця інформація виплила так, ніби її хтось приховував. Я вже говорив журналістам, що заробляю в місяць приблизно 20 тисяч доларів. І питають, а чому так, чому інша професія не може заробляти такі гроші? А я вам скажу – може”, – додав Дмитро Варварук.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!