Ґрантовий фонд програми формується з внесків  спільноти-партнерів «Теплого Міста», і складає 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, — 20 000 грн. Автори проекту повинні бути готові забезпечити проект власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки.

У рамках програми команда платформи консультує, навчає та супроводжує аплікантів під час написання ґрантової заявки. Найближча подія, яку є нагода відвідати під час  проведення літньої хвилі — воркшоп “Тренажер ідей”. Більше дізнатись про воркшоп можна на сторінці програми у Facebook.

До участі у ґрантовій програмі запрошуються мешканці міста, в яких є ідея соціального проекту, який хочеться втілити в реальність. А також, подаватись на гранти можуть громадські організації, ініціативні групи чи просто проактивні люди, які прагнуть творити зміни у спільноті.

Ознайомитись з підтриманими раніше проектами, завантажити аплікаційну форму та переглянути офіційни умови участі в програмі можна на сайті >>.

Прийом заявок триватиме до 29 травня. Заповнену аплікаційну форму надсилайте на e-mail.

Зазначимо, до квітня 2019-го року програма “Малі Ґранти Теплого Міста” мала іншу назву — “Міські Ґранти”. «Малі Ґранти Теплого Міста» — ґрантова програма, створена для активізації та посилення низових ініціатив, громадських організацій та середовищ, що втілюють власні соціальні проекти в Івано-Франківську. Програма була заснована 2015 року, і за цей час  підтримала 48 проектів.