В процесі цього місяць закриє собою Сонце на цілих півтори години.

Про це пишуть Версії з посиланням на Ukr.Media.

Все це станеться під час так званого «коридору затемнень», в проміжку між двома затемненнями — і сонячним (21 серпня), тому вплив на людину в цей період посилюється. Востаннє таке явище спостерігалося в 2008 році, а таке повториться лише в 2026. Крім того, вплив сонячного затемнення триватиме за три дні до і три дні після, тобто з 18 по 24 серпня.

В Україні побачити сонячне затемнення в 2017 році без спеціального обладнання не можна буде через пори доби в країні. А ось найкраще його зможуть побачити жителі США — не дарма його вже встигли прозвати «Великим американським затемненням».

Цей період знаменує великі зміни, фатальні події і несподівані повороти долі.

Що не можна робити

В період сонячного затемнення підвищується схильність приймати безкомпромісні рішення і здійснювати стратегічні вчинки, які, швидше за все, будуть незворотними. Тому небажано в цей час робити якісь важливі справи, робити великі угоди, покупки, підписувати важливі документи. Якщо ви планували на ці дні значущі зустрічі чи поїздки, краще перенести.

Крім того, у цей період не варто міняти місце роботи або навчання, інакше ще довго важко буде знайти що-небудь підходяще.

Не рекомендується також приймати участь у масових заходах, так як енергія сонця сильно впливає на колективний розум, тому краще уникати великого скупчення людей.

Кажуть, що сни і бачення, які приходять людині під час сонячного затемнення, несуть у собі знаки долі. Тому не варто ігнорувати такі сигнали.

Що потрібно робити

День сонячного затемнення — це сприятливий час для занять духовними практиками, які дозволять досягти повної гармонії з собою і світом. Також можна використовувати цей день для коригування своєї долі: потрібно зосередитися на найбільш важливих планах і мріях і візуалізувати їх, продумуючи до найдрібніших подробиць.

Під час сонячного затемнення можливі проблеми з фізичним здоров’ям: головні болі, скачки тиску, загострення хронічних захворювань, тому варто бути уважнішими зі своїм самопочуттям.

Безпосередньо сам день затемнення, 21 серпня, слід провести в спокійній обстановці в оточенні близьких і не робити нічого незвичайного або ризикованого.