Про роботу франківських лікарів розповіла на свої сторінці у соцмережі Фейсбук заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак:

Щодня спілкуючись з нашими клінічними консультантами, довідуюсь десятки унікальних історій одужання дуже важких пацієнтів з Covid19. Сьогодні Sergii Dubrov розповів про надскладний клінічний випадок з Івано-Франківська Обласна Клінічна Лікарня Хворий, якому 69 років, поступив у лікарню на другий тиждень захворювання із дихальною недостатністю і гарячкою. Ожиріння ІІІ ст. (110 кг), єдина нирка, гіпертонічна хвороба ІІ ст.Індекс оксигенації 75 ммHg .

Шанси були мінімальні. 22 добиштучної вентиляції легень, комбінована важка терапія. Застосовано і наш протокол. І вдалося. Чоловік повернувся до життя. Зараз самостійно дихає, періодично потребує О2 через носові канюлі.

Велика щира вдячність усім медикам, а зокрема, Франківщини, які самовіддано і професійно рятують хворих🙏 Особлива повага і гордість за команду анестезіологів на чолі з Ігорем Пуликом-обласним анестезіологом. Це надважлива і дуже тиха скромна перемога медиків і пацієнта.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!