Під час прес-конференції організатори розповіли про цьогорічний захід. Один з організаторів Ігор Аніскін каже, що сьогодні на Прикарпатті відбудеться свято електорнної і сучасної музики. Представник «Карабас» Ростислав Кулик додав, що вони намагалися зробити сучасний європейський фестиваль, пишуть Версії з посиланням на Галку.

«Ми привезли 240 тон звукового і світлового обладнання. Біля танцювальної зони створили спеціальне світлове шоу, яке з‘єднає усі сцени в одному світлі та ритмі. Понад 700 людей залучили до створення інфраструктури», – говорить Кулик.

За словами Кулика, після фестивалю на аеродромі, на території якого він проводиться, буде працювати авіашкола, а також організатори хочуть, щоб тут згодом могли сідати приватні літаки. На Underhill продано більше 10 000 квитків. На нічне шоу послухати відомих ді-джеїв приїдуть люди з 25 країн світу – Чехія, Німеччина, США та інші.

Ігор Аніскін каже, що задумуються над тим, щоб організувати подібний фестиваль, але вже зимою. Організатори хочуть зробити фестиваль традиційним та щорічним.

«А ще ми встановили маленьку електростанцію, яка буде живити пульт ді-джеїв. Згодом ми хочемо, щоб електростанція стала більшою та живила цілий фестиваль, а потім буде передана місцевій громаді, яка нас дуже підтримує», – говорить Аніскін.

Організатори розповідають, що артисти з першого дня говорять, що їм дуже сподобалось у Підгір‘ї.