Штормове попередження: на Львівщині різко підніметься рівень води у річках

” У зв`язку із очікуваними дощами та сніготаненням 28-30 березня на ріках басейну Дністра очікується підйом рівнів води на 0,2-1 м над рівнями 27 березня станом на 08.00″, – йдеться у повідомленні Управління цивільного захисту населення, пишуть Версії.

В Управлінні додають, що дороги області – у проїжджому стані.

Стан проїзду автодоріг: (чергує/працює): 29/0 од. техніки, 52/0 чол.

Стан проїзду автодоріг державного значення у проїжджому стані.

Стан проїзду автодоріг місцевого значення у проїжджому стані.

Стан проїзду автодоріг на Вишківському та Яблуницькому перевалах:

– Вишківський (висота – 941 м., довжина–9 км, по області – 4 км), температура 1º морозу, без опадів, (чергує/працює): 2/0 од. техніки, 3/0 чол., у проїжджому стані.

– Яблуницький (висота – 931 м., довжина–10 км, по області–5 км), температура 0º, невеликий сніг, (чергує/працює): 2/0 од. техніки, 3/0 чол., у проїжджому стані.

2.14.   Стан водних об’єктів та гідротехнічних споруд в нормі.

2.14.1. Стан водних об’єктів та гідротехнічних споруд комунальної власності в нормі.

2.14.2. Стан об’єктів обласного управління водних ресурсів в нормі.

Крім того, штормове повідомлення передано для Тлумацького району.

“27.03.2018 р. о 08.00 по П-160 для Тлумацької РДА передано повідомлення по навчанню, що за інформацією обласного центру з гідрометеорології на території Тлумацького району 26-27 березня очікуються інтенсивні опади у вигляді дощу, граду, місяцями зливи. Дощі можуть призвести до затоплення, пошкодження і руйнування господарських об`єктів і споруд критичної інфраструктури. На ріках басейну Дністра рівні води перевищили небезпечні показники. Існує загроза виходу річок на заплаву і виникнення паводку. Отримання повідомлення підтвердив черговий Тлумацького районного відділу НП о 08.04″, – інформує Управління.