Про це очільник обласного центру заявив під час щоденного ефіру у соцмережі.

Мер відзначив, що діти повинні навчатися з першого вересня повноцінно, пишуть Версії.

“Діти повинні піти вчитися з 1 вересня в школи і садочки. Жодного дистанційного навчання, на мою думку, не повинно бути. І так ми вже довго сидимо в карантині. Тому, ми докладемо всі зусилля і я думаю, депутатський корпус мене підтримає, щоб з першого вересня наші діти пішли повноцінно до школи. Не за змішаною формою: по 30 хвилин урок, потім 30 хвилин перерва, тризмінне навчання. Даруйте, це нікому не потрібно. Нам потрібне повноцінне навчання з дотриманням всіх вимог”,- підкреслив Руслан Марцінків.

Він додав, що місто виділило кошти на всі необхідні засоби для забезпечення повноцінного навчання школярів та дітей в дитсадках.

“Ми виділили кошти з міського бюджету. Вже традицією це стало, що виділяються кошти не з державного бюджету, а з міського на дофінансування. Зокрема, на дезінфектори та інші засоби: маски тощо. Для того, щоб з першого вересня повноцінно запрацювали наші освітні заклади. Я вважаю, що навіть, якщо будуть якісь урядові рішення чи рекомендації МОНу, то сесія міської ради вправі на території міста Івано-Франківська все-таки керуватися Законом “Про місцеве самоврядування”. Тому хочу, щоб з розумінням всі поставилися до цього рішення. Але навчання має бути повноцінне і таке, яке має відповідати інтересам громади. Ми розуміємо, що навчання дітей і перебування в дитячих садочках – це також можливість для їхніх батьків працювати. А зараз надзвичайно важко українцям вижити в таких непростих умовах”, – заявив мер.

21 серпня відбудеться сесія Івано-Франківської міської ради на якій депутати розглянуть відповідний проект рішення.

Оперативно про стан справ || 11.08.2020

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 11 серпня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!