Про це жінка повідомляє у себе на сторінці в соціальній мережі

Марта молода мама та дружина, яка вже п’ять років бореться з меланомою (рак).

Наприкінці 2015 року їй видалили родимку, яку та зачепила, лікар – онколог запевнив, що все добре (гістологія, як потім з’ясувалося, не була проведена). Проте в серпні 2017 року, жінка під лівою рукою виявляю в себе маленьку гульку, яка швидко почала рости й тоді Марта Дзіняк почала розуміти, що її чекає боротьба за життя.

16 листопада 2017 року була операція, під час якої видалили лімфовузли під лівою рукою та рубець на спині, де була родимка. Гістологія показала метастаз в лімфовузлі безпігментної меланоми.

Через 2 роки, на черговому огляді КТ, виявляють вузлик в лівій легені. А 16 жовтня 2020 року – операція на легені з видалення цього вузла, гістологія показує метастаз безпігментної меланоми.

Після додаткових обстежень, лікарі призначили тривале і дороговартісне лікування препаратом “Зелбораф”. Вартість 1 упаковки в аптеці 23000 гривень – це доза, яка потрібна жінці на тиждень.

Загальна сума на лікування становить 1 200 000 грн. До сьогодні ми справлялися самі, проте зараз для моєї сім’ї це дуже велика сума і тому я звертаюся до Вас за допомогою. Я розумію, що ми зараз живемо у досить непростий час, проте кожна Ваша гривня – це шанс для мене подолати цю хворобу і жити повноцінним життям“, – пише жінка.

Реквізити: картка АТ КБ “ПриватБанк” 5168 7451 0079 6330

Одержувач : Дзіняк Марта Ігорівна

Призначення платежу: на лікування

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!