У 16-річному віці дитина почала скаржитися на болі в животі. Перші обстеження в обласній лікарні виявили захворювання шлунка – гастрит і дискензію жовчовивідних шляхів. Однак лікування не давало бажаних наслідків. Тоді хлопця вирішили обстежити у столиці. Київські медики з’ясували, що причиною поганого стану Івана-молодшого є тотальний і неспецифічний виразковий коліт, що перебуває в гострій формі. Дев’ять місяців лікування також не принесли очікуваного результату.

Врешті батьки наважилися на консультацію та обстеження за кордоном. Прийняти дитину згодилася німецька клініка і пройдений курс терапії дав позитивні результати. Проте не надовго, стан хлопця з часом знову погіршився і знову почалося лікування в Німеччині. Терміново потрібні кошти на курс anti-tnf-alpha терапії Entyvio!

Батько Священник Іоан Кузь постійно переживає та просить про допомогу для своєї дитини, адже від лікування залежить життя Іванка!

Наразі не вистачає 3600 євро.

Вже за 12 днів необхідно оплатити рахунок на 20520 євро. Але й це ще не всі витрати на лікування цього року. До кінця курсу лікування ще 6 ін’єкцій х 2532 євро – до кінця 2020 року це ще понад 15 000 євро, крім рахунку за липень. Я змушений просити допомоги і робити все щоб не допустити повторення критичного стану до якого може призвести ця хвороба. Лікарі попередили, що ще одного такого кризу організм просто може не витримати і доведеться робити складну операцію“, – каже батько.

Через постійні переживання серце батька Іванка не витримує – зараз він у лікарні з передінфарктним станом.

Нагадаємо, що в Іванка хвороба Крона. Без ліків хвороба дуже швидко призводить до критичного стану, реанімації, втрати кишечника… далі – це вже мука, а не життя. Лікарі німецької клініки дають надію, що курс anti-tnf-alpha терапії Entyvio приведе до стійкої ремісії в Іванка. Все залежить від коштів на це лікування. Цілком ймовірно, що хвороба може відступити. Так, хвороба невиліковна… так, можливі рецидиви… так, потрібна постійна підтримуюча терапія, щоденний прийом ліків, строга дієта, можливі повторні курси Entyvio в майбутньому або продовження його ще на рік … Це все дуже не легко … Але! Це дає надію! Надію на життя, життя без болю і щоденних страждань! І це найголовніше.

Номери карток ПриватБанк у гривні:

4731219600239002
4731219115260626
4731185617944894
Кузь Іван Михайлович

Для тих , хто хоче допомогти Іванкові коштами з-за кордону, важлива інформація :
Можна переказувати кошти через систему
Pay Send https://paysend.com/,
Transfer go https://www.transfergo.com/uk,
https://www.leetchi.com/c/aidez-sauver-la-vie-pour-ivan
чи будь яку іншу систему переказів зручну для Вас, ці кошти поступлять на картку, з якої можна в Німеччині оплатити.

Або ж можна ще переказати кошти напряму в клініку через банк, деталі на сторінці батька Іванка Священник Іоан Кузь.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!