Судно лодія – човен середньовічних слов’ян (довбанка моноксил з розведеними нарощеними бортами в три дошки, десять весел). Вже 25 червня лодь вперше стане на води Дністра в самому Галичі.

А вже 26 і 27 червня поблизу пішохідного моста в Галичі лодія стане атракціоном для всіх, хто бажає ступити на її борт, спробувати свої сили у греблі триметровим веслом, та зробити благочинну пожертву на подальший розвиток Корабельні.

“Якщо ж бажаєте завітати в Галич 28 червня рано-раненько, Ви станете свідком початку ексклюзивного походу на лодії команди Середньовічних реконструкторів з Галича до c.Лука, Городенківського району. Дійство має бути чарівним! Експедиція лицарів, пройшовши на веслах 115км, фінішуватиме ввечері цього ж дня в кемпі Білий Бізон, що теж має стати феєричним дійством”, – запрошують організатори.

29 червня чекатимуть на всіх, хто хоче познайомитись з флотом “Середньовічної корабельні” в селі Лука, у  кемпі Білий Бізон, пишуть Версії з посиланням на Галка.

“Отже, побажаємо нам три лікті під кілевою дошкою, попутного вітру, ясного неба. Зустрінемось на Дністрі!”, – кажуть кораблебудівельники.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!