Про це у соцмережі Фейсбук повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пишуть Версії.

“Пан Василь 30 років очолював міський осередок «Просвіти». Мої співчуття рідним та близьким”, – написав мер.

Довідково.  Василь Бойко – Заслужений діяч науки та техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, академік УНГА, Заслужений діяч науки та техніки України, Почесний працівник «Укргазвидобування, Член наукового товариства імені Т. Шевченка, Член Українського термінологічного товариства, Голова Івано-Франківського міського об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.. Т. Шевченка, Почесний член «Просвіти»

В.С.Бойко є фахівцем у галузях видобування нафти й газу, гідрогазомеханіки, розробки нафтових і газових  родовищ, підвищення нафтогазовидобування із пластів, експлуатації та ремонту нафтових і газових свердловин. В.С.Бойко створив свою наукову школу, розробив новий науковий напрям з підвищення нафтовидобування керованими дисперсними системами.

Він є автором і співавтором 315 наукових публікацій, у т.ч. 63 книги, серед них 38 підручників і навчальних посібників із перевиданнями, 7 словників-довідників, 3 енциклопедії, 11 монографій, 25 патентів та авторських свідоцтв на винаходи, 20 галузевих керівних документів. Під його керівництвом виконано 4 кандидатських і 3 докторських дисертації. Був членом Центральної комісії з розробки родовищ, член двох спеціалізованих вчених рад з присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, член редколегії чотирьох фахових журналів.

Під його керівництвом  і за участю складено багато проєктів розробки нафтових і газових родовищ України. Відзначений багатьма державними та галузевими нагородами серед яких  орден  «За  заслуги  перед Прикарпаттям, медаль «Будівничий України»,  «Винахідник СРСР», лауреат премії УНГА І ступеня, відзнакою міського голови м Івано-Франківська «Міць і гордість міста».

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!