Міська рада виділить кошти з міського бюджету на відшкодування збитків, завданих червневою повінню, мешканцям Івано-Франківської ОТГ, пишуть Версії.

Про це під час ефіру заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він відзначив, що до черверга чиновники опрацьовують заяви постраждалих мешканців, які можна подати на державне фінансування. Й просить, якщо ще хтось не встиг подати заяву – зробити це.

“На засідання виконавчого комітету ми затвердили допомоги постраждалим від паводка. На жаль, дуже важкі критерії, щоб всі отримали допомогу. Але ті села, які приєдналися до Івано-Франківської ОТГ, а також франківчани, які мали біду помешканнями – ми подали цей перелік на відшкодування з державного бюджету. Якщо є ще якісь заяви – подавайте. Крім того, до четверга ми опрацьовуємо те, що не можна подати на державну допомогу. Гаражі, підсобні будівлі – це ми спробуємо відшкодувати з міського бюджету . На жаль, маємо ще одне навантаження на міський бюджет. Також подали наш дитячий садочок “Вишиванка”, там є підтоплення і ми подали на комісію ОДА, очікуємо кошти. Але маємо ті роботи, які маємо зробити за власний бюджет. Ми оцінили інфраструктурних збитків на порядка на 21,5 мільйонів гривень збитків в місті Івано-Франківську”, – підкреслив Руслан Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!