Комплекси важкої техніки працюють одразу на двох ділянках.

У напрямку від селища Верховина працівники ТОВ “ПБС” укладають верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Саме тут зручно добиратися до відомої гори Піп Іван. Для цього треба повернути на дорогу Ільці – Буркут і так дістатися до села Дземброні. Втім, під час повені там стався зсув ґрунту, й кілька сіл були відрізані від цивілізації. Так само заблокувало тоді й туристів, пишуть Версії з посиланням на Голос України.

“З іншого боку Кривопільського перевалу, що розмежовує Верховинський район із Надвірнянським на висоті 1013 метрів від рівня моря, також закипіла робота. Там розпочато зміцнення дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу на ділянці, що примикає до Р-24 від напрямку на урочище Заросляк. Далі – крутими звивистими стежками – на Говерлу. Наступний етап ремонту – регенерація, два шари асфальтобетону. Отож, невдовзі мешканці краю та численні туристи добиратимуться до найвищої вершини Карпат добротним оновленим автошляхом”, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак (на знімку).

Дорога Татарів – Кам’янець-Подільський входить до так званої Золотої підкови Карпат, разом із автошляхом Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига, Р-62 Криворівня – Чернівці. Саме ремонт цих автомагістралей є пріоритетом САД в Івано-Франківській області. Адже добротна транспортна інфраструктура – запорука розвитку туристичної та суміжних галузей, основа соціально-економічного потенціалу Прикарпаття.

Людмила СТРАЖНИК.


Етапи ремонту.


Далі видніється Говерла.


Начальник Служби автодоріг Василь Буджак.

Фото Василя БУДЖАКА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!