До редакції Версій потрапило відео, на якому прикарпатець заявляє про його викрадення.

“Шановний, зупиніть машину. Водій, зупиніть машину, кажу”, – кричить на відео чоловік.

Відомо, що 5 серпня на річці Лімниця в селі Мединя Галицького району працівник обласного рибпатруля помітив людей, які вибирали шутер. Він намагався їм завадити. В результаті сам став “заручником”.

“5 серпня річка Лімниця. Затримали незаконну вибірку шутру. Водій викрав мене, бо я був на борту і зараз хоче скритися з місця”, – розповів інспектор обласного рибпатруля.

За словами начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Любомира Стрембіцького, інспектора провезли в кузові близько двох кілометрів. Після чого він вистрибнув.

“Відбувалося затримання порушника, який вибирав піщано-гравійну суміш. Наш інспектор перебував на машині і порушник вирішив скритися разом з ним. Десь два кілометри протягнув його в кузові вантажного автомобіля, поки той на повороті не зіскочив. Фактично по цьому буде чи вже є зареєстроване кримінальне провадження Галицьким ГУНП. Далі будуть встановлювати цю особу”, – розповів у коментарі Версіям Любомир Стрембіцький.

Наразі, за словами начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області, правоохоронці встановлюють місце знаходження автомобіля, пишуть Версії.

“Ми, як державна установа, вважаємо, що була загроза життю і здоров’ю нашого працівника. Тому, що він міг випасти з цього кузова, травмуватися”, – додав Стрембіцький.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!