Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» — Вікіпедія

Про це йдеться у матеріалах кримінального провадження за ч. 3 ст.  425 КК, повідомляє Бліц-інфо з посиланням на 368.media.

Мова про заниження вартості послуг зльоту-посадки, в результаті якого комерсанти систематично недоплачували за користування аеропортом.

Як відомо, Івано-Франківський аеропорт належить до так званих «аеродромах спільного використання».  Тут дислокується 144-та бригада тактичної авіації (військова частина А1349 – Ред.), А як мінімум, з 29 липня 2011 року на підставі договору про спільне використання ще й ТОВ «Скорзонера», яка створила для цього філію «Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ».

Компанія «Скорзонера» належить Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову та входить в їх бізнес-групи «Приват».  В аеропорту вона за допомогою своєї філії здійснює цивільні рейси і, за даними слідства, принаймні з січня 2015 по червень 2018 року, систематично недоплачувало військовим, занижуючи вартість послуг зльоту і посадки.

Кримінальне провадження в ДБР за даним фактом почали ще 30 січня 2020 року, але про це стало відомо тільки зараз.  З того часу слідчі лише двічі зверталися до суду з клопотаннями про проведення слідчих дій.  23 березня суд надав слідству доступ до договорів між ТОВ «Скорзонера» і військовою частиною, а також до документації аеропорту: книзі нальоту годин з 2013 року до цього дня, довідками про кількість рейсів і т.д

У ДБР знову звернулися до суду з клопотанням про доступ до тієї ж самої документації, але перелік документів трохи розширили.  Суд знову надав слідству дозвіл на доступ, але вилучити документи не дозволив — тільки зробити копії.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!