Оксана Говера пише, що львівська лабораторія взяла макет реклами франківського медичного центру, інформують Версії.

«Якась підпільна лабораторія стирила у ПРІМА МЕД макет реклами. Якщо до Тарас Жиравецький не доходить по хорошому, то сміливо звертайтесь в Антимонопольний комітет України зі скаргою про недобросовісну конкуренцію. Думаю, що та шарашкіна кантора і аналізи малює на колінах, стиривши в когось бланки», – пише жінка.

Директор медичного центру «Пріма МЕД» Роман Стефанишин зазначає, що така ситуація складається уже не вперше.

«Це не підпільна лабораторія! Це відома львівська….! Плагіат – це підло, але мене тішить, що вони у нас вчаться! І на звернення ховаються і видаляють звернення, і вже не вперше!!!
Привіт сімейству Жиравецьких! Вчіться та наслідуйте, але робіть це гарно а не підло!», – написав директор МЦ.

Головний лікар медичного центру Біокурс Тарас Жиравецький пояснює, що це вийшло помилково, але судячи з коментарів, не всі у те вірять.

«Дякую за рекламу, дивує те що така агресія, так визнаю що працівниця використала цей макет без мого дозволу, вже переговорили і попросили так не робити. Не є конкурентами Пріма Мед у Франківську і навіть були партнерами довгий час, а керівник був у нас гостем на святкуванні 25 років нашої клініки. Зараз стоїть більша загроза за те що ми використали цей макет, більше використовувати не будемо. Але ми разом зараз робимо важливу справу, і в період таких викликів ви себе поводите не етично і образи стосовно нашої роботи недоречні, ви б краще допомогли людям дізнатись більше про пандемію а не ображати цілий колектив клініки», – написав чоловік.

«Ну ви ж не благодійно і не безкоштовно працюєте, до чого тут єдність у боротьбі з пандемією? nothing just business) Прикривати негідні вчинки пандемією? Класно! І розповідати людям про етику вчинків) ви серйозно? Аж ось з вашого допису стало зрозуміло, що хто б не вкрав макет , риба гниє з голови», – вважає фанківчанка Йордана Дранчук.

Світлина від Говери Оксани.

Світлина від Говери Оксани.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!