Сьогодні разом із Президентом України Володимиром Зеленським відвідав Івано-Франківську область. Буквально 10 днів тому був тут – відкривали щойно відремонтовану дорогу з Івано-Франківська до Надвірної протяжністю 26,7 км.

З того часу область збільшила кількість доріг у фінішному шарі дорожнього покриття – 50% від плану. В січні планували відремонтувати 148 км доріг державного значення в області, та план скоригували і до кінця року матимемо близько 180 км.

  • Всього в області 1 000 км доріг Укравтодору. Разом із дорогами відремонтованими у попередні роки та з амбітним планом на 2021 – вже наступного року всі дороги державного значення області будуть повністю відновлені. Наприклад, у Верховинському районі всі державні дороги вже відремонтовані, наступним таким районом має стати Надвірнянський.

Трохи більше часу займе відновлення мостів області – тут налічуються десятки тисяч штучних споруд. На обліку Служби доріг – 363 мостових споруди.

  • Сьогодні було завершено будівництво мосту через річку Дністер на дорозі Т-09–10 Бурштин — Калуш. Це міст-довгобуд, історія якого тягнеться з 1994. В 2019 році роботи були відновлені – і за рік нам вдалося його повністю добудувати. Після отримання усіх необхідних дозволів цієї осені на ньому буде відкрито рух.

Також на завершальній стадії – роботи з капітального ремонту із розширенням смуг руху мостового переходу на км 82+881 дороги Н-10 Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига протяжністю 54,6 м, – написав Alexander Kubrakov.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!