18 вересня з’явилась інформація про голосування Оксани Савчук «За» цей документ, однак згодом виявилось, що «свободівка» проголосувала «Проти», пишуть Версії.

Нагадаємо, 17 вересня, Верховна Рада підтримала проєкт постанови №4104, якою висунула своїх представників в конкурсну комісію з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як інформував Центр протидії корупції, в обраних Радою кандидатів немає досвіду в антикорупційній сфері, а також вони не мають бездоганної ділової репутації, високих професійних та моральних якостей.

Перед голосуванням посли країн G7 нагадали про необхідність прозорого та політично нейтрального відбору керівників антикорупційних органів. Відповідна заява оприлюднена в офіційному Twitter послів “Великої сімки”.

Повідомлялося, що доброчесна комісія для обрання керівника САП є умовою безвізу та макрофінансової допомоги ЄС на суму 1.5 млрд євро.

Згодом, у соцмережах з’явилась інформація про спільне голосування франківської народної депутатки Оксани Савчук та «Слуг народу».

Утім нардепка спростувала своє голосування та відкликала помилково зарахований голос.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!