В інтерв’ю для  WestNews уродженець села Бортники, що на Тлумаччині, розповів, як змінилося його життя після шоу “Х-Фактор – 2018”.

Минуло два роки, а 27-річний юнак не перестав співати та навіть більше – дає сольні концерти. Зараз Петро Гарасимів працює у гуцульському ансамблі пісні і танцю “Гуцулія” – артист хору.

Окрім захоплення співом, вирішив спробувати себе у політиці. На даний час Петро балотується у депутати  до Тлумацької ОТГ.

Сам собі ведучий 

З того часу, як Петро спробував себе на головній сцені країни, пройшло два роки, але хлопець дотепер дає про себе знати. Нещодавно він організував концерт у рідному селі. Зробив афішу, запросив друзів та знайомих. Юнак розповів, що  виступ для односельчан готував довго:

“По-перше, треба фінансування, по-друге – апаратура, концертмейстер теж коштує. А зараз з’явилися гроші, тож нарешті я дав концерт у своєму селі.”

А минулого року Петро співав для Тлумача. Закохавшись у сцену, хлопець за власної ініціативи зробив концерт в Обертині. Згодом за запрошенням друга виступив і за межами свого району – у селі Велика Турія, що на Долинщині.

“На одному концерті трохи було холодно, приміщення не опалювалося. Але я виступив, сам був я собі ведучий. Півтори години тривав концерт. А ще я три пісні співав на біс” – ділиться спогадами Петро.

Окрім українських народних пісень, композицій, котрі співав на “Х-Факторі”, юнак пише власні.

“Маю чотири авторські пісні. Одна пісня, написана мною, називається “Станіслав”. Ця пісня про кохання. А ще три написав мій дядько Михайло Гарасимів. Він не має музичної освіти, тому ми із моїм концертмейстром Тетяною Ролько зробили аранжування”, – розповідає співак.

У період жорсткого карантину Петро сидів без роботи, тож треба було якось викручуватися. І взяв він апаратуру і вийшов на “стометрівку”. Спочатку трішки соромився, але коли побачив, що навколо збирається аудиторія, відчув себе сміливішим. Петро каже, що поки автографи не беруть, але фоторгафуються із ним охоче.

Спогади про велику сцену

Петро зізнається, що часто згадує, як співав на одній сцені з Олегом Винником та Настею Каменских, пригадує легке хвилювання, яке іноді спровокувало курйозні ситуації:

“В одному із прямих ефірів я співав “А липи цвітуть” і переплутав слова. Там була постановка, я мав виносити чай, сідати на візочок. Але якось все перекрутилося, перехвилювався. Та й там ж зі мною були три стюардеси, і я як задивився на їхні очі та й забувся.”

Петро “Х-Фактором” не обмежився. Спробував себе і на кастингу “Голосу країни”, однак там до нього не повернулося жодного крісла, але хлопець не падає духом та обіцяє повернутися знову.

“До мене написали адміністратори, що хотіли б побачити мене на сцені “Голосу країни”, щоб я ще раз попробував. Я заспівав їм, очікую відповіді. Я би хотів, щоб люди побачили мене і на “Голосі країни”, – ділиться мріями Петро.

Популярність серед односельчан та дівчат

“Та сусіди гордяться, говорять, що файно було. Тоді вони підтримували мене, голосували за мене. Але дехто казав, що я зганьбив своє село фразою “село, забите дошками і податками”. А я кажу, що той позорить своє село, хто випиває і спить у фосі”, – наголошує юнак.

Засвітившись на великому екрані, співак відчув симпатію з боку красунь. Вона побачила його на “Х-Фракторі”, і відтоді іншим дівчатам Петрові доводиться відмовляти:

“От на День Незалежності виступав у Франківську на “стометрівці”. Підходили дівчата знайомитись, але я кажу “моє серце зайняте”.”

Хлопець сором’язливий, але головне не боятися

Петро Гарасимів із власного досвіду виділяє кілька порад для юних співаків, котрі прагнуть досягти успіху:

“Не боятися, йти вперед, ламати свої комплекси. Мій батько каже: “Ти виходиш на сцену, ніхто тобі в морду не дасть”. Не просто співайте, несіть свою культуру, вкладайте емоції та навіть душу.”

Так буває, поки ти світишся на великих екранах, доти тебе пам’ятають. Часто, коли закінчується шоу, про його учасників забувають. І тоді молоді таланти самі по собі. Але Петро Гарасимів не збирається зупинятися та обіцяє, що про нього ще почують.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!