Очевидці зняли на відео, як плямисте кошеня, що дуже схоже на хижака, чоловік вигулює посеред білого дня поміж будинків на території величезного житлового комплексу, йдеться в сюжеті ТСН.

Мешканка житлового комплексу Анна Даніле якось гуляла тут з собакою. Раптом її гукнула незнайома дівчина та попросила відійти на безпечну відстань, бо “він боїться собак – не любить”.

“Я спитала: “Хто він?”. І така величезна 2-2,5 кішки стрибнуло на парканчик і почало мурчати”, – додає жінка.

Це – не екзотична кішка, а справжній леопард, розповіли люди, що його вигулювали, приголомшеним сусідам.

“Я спитала: “А чому він без поводка?”. Вона сказала, що він і поводок не любить”, – говорить Анна.

Експерти з Київського зоопарку підтверджують, що на відео люди вигулювали дитинча леопарда.

Заводити леопарда у звичайній міській квартирі чи навіть заміському будинку – це злочин, каже зоологиня. Адже перетворити його на ручного неможливо. Поки хижак маленький – йдеться про жорстокість щодо нього, а як підросте – начуватиметься вже господар.

“Для них величезний стрес перебувати просто на вулиці, чути автомобілі, бачити людей. Тобто, це просто жорстко тягати його силоміць на поводку. Тільки він підросте, він буде тікати. І це дуже сильна тварина, це навіть не великий пес. Це найбільш небезпечні тварини для людей. Просто сподіватися, що він виросте і буде вас любити –  трошки наївно”, – говорить Марина Шквиря, головна зоологиня Київського зоопарку.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!