Олександр Сич: путінський режим не допустить переходу УПЦ МП в єдину помісну церкву | VERSII.IF.UA | новини Івано-Франківська та Івано-Франківської області ONLINE | головні теми Прикарпаття | ВІДЕО

До Івано-Франківської обласної ради увійшли шість партій:

«Свобода» – 19,37% (18 депутатів)
«Європейська солідарність» – 17,25% (17 депутатів)
«За майбутнє» – 16,27% (16 депутатів)
«Батьківщина» – 14,85% (14 депутатів)
«Платформа громад» – 10,36% (10 депутатів)
«Слуга народу» – 8,99% (9 депутатів)

На першому засіданні депутати обрали голову Івано-Франківської обласної ради шляхом таємного голосування, пишуть Версії.

ВО “Свобода” висунула кандидатуру на посаду голови облради Олександра Сича. Інших пропозицій від інших фракцій не було.

“Якщо Господь Бог дарував мені жити і працювати і на це буде ваша воля очолити мені Івано-Франківську обласну раду – то я буду працювати на благо громади. Я маю за честь вже втретє виходити за трибуну, як кандидат на голову Івано-Франківської обласної ради. Зараз тут присутні 38 депутатів попереднього скликання ще два депутати шостого скликання. Наша робота носила максимально консолідований і конструктивний характер. Незважаючи на те, що ми працювали з різними політичними силами – ми досягли максимум порозуміння між собою. У нашій діяльності було мінімум політики, але максимум прагматизму у вирішенні багатьох питань. У нас в залі панувала справедливість. Я б хотів, щоб і рада восьмого скликання працювала в такій атмосфері”, – відзначив Олександр Сич.

За призначення Олександра Сича головою Івано-Франківської обласної ради проголосувало 83депутати.

Олександр Сич вже не вперше очолює Івано-Франківську обласну раду.

Раніше він очолював цю посаду з 25 листопада 2010 року по 23 листопада 2012 року і з 7 грудня 2015 року до жовтня 2020 року.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!