рекламний флаєр

Якщо ви проводите якусь тематичну подію, то важко уявити її рекламу без використання флаєрів ‒ спеціальних листівок невеликого розміру, які можуть проінформувати потенційного відвідувача.

Що таке рекламний флаєр

Перш за все потрібно розібратися, чим саме є рекламний флаєр. В першу чергу це лист невеликого розміру, який має яскраво демонструвати тематику події, а також містити всю необхідну інформацію.

Для деяких видів подій саме рекламний флаєр може слугувати білетом для пропуску, що значно підіймає його цінність для відвідувача. Це є однією з багатьох причин, чому виробництву рекламного флаєру потрібно приділити достатньо уваги та зусиль. Ідеальним рішенням для отримання дійсно якісного рекламного флаєра стане звернення в типографію Форвард Принт, де можна замовити друк флаєрів по оптимальній вартості.

Створення рекламного флаєру

Будь-хто з нас мав досвід отримання рекламного флаєру на вулиці і у надзвичайно рідкісних випадках ця листівка не відправлялася в наступну секунду у сміття. Для того, щоб подібним чином не вчиняли ваші потенційні відвідувачі або клієнти необхідно подбати про правильне оформлення рекламного флаєру. Для цього він має включати такі елементи:

  • контактні дані;
  • основну інформацію про подію або компанію;
  • слоган або заголовок;
  • елементи дизайну;
  • заклик до дії.

Контактні дані

Багато хто з новачків не приділяє достатньо уваги такому простому аспекту. Важливо подбати про те, що рекламний флаєр мав містити зручні контакти для зв’язку саме для вашої цільової аудитирії. Саме тому варто знати, якими засобами зв’язку, месенджерами, соцмережами вона користується. Контактні дані мають чітко читатися і яскраво виділятися на основному фоні флаєру. Чудовим рішенням буде розмішення на флаєрі карти з геолокацією (наприклад, на зворотній стороні листівки), що значно полегшить орієнтування відвідувачам, які незнайомі з містом або районом.

Інформація про подію

С першого погляду на рекламний флаєр потенційний відвідувач або клієнт має відразу здогадатися про тематику і характер події. Таким чином зацікавлені люди можуть навіть самостійно підходити до розповсюджувачів флаєрів.

Слоган або заголовок

Кілька перших фраз, які прочитає клієнт або відвідувач мають критичне значення. Це обов’язковий елемент для будь-якого рекламного флаєру, незалежно від того рекламує він подію, компанію чи акцію.

Елементи дизайну

Ні в якому разі не можна пропонувати людям звичайний білий папір, на якому буде розміщено купа тексту. Яскравий дизайн флаєру, який не заважає відвідувачу прочитати всю інформацію ‒ це половина успіху будь-якої події. Дизайнерські елементи мають обов’язково відповідати тематиці події, закладу чи компанії. Додаткову увагу варто приділити формі флаєра. В деяких випадках буде дуже доречно відступити від стандартної прямокутної форми і запропонувати клієнтам щось незвичайне, що з першого погляду привертатиме їхню увагу.

Заклик до дії

Один з найважливіших елементів, який може приймати форму як тексту, так і зображення. Варто дуже ретельно ознайомитися з цільовою аудиторією, щоб запропонувати саме те, що необхідно їй найбільше.

Оформлення рекламних флаєрів ‒ це ціла наука, яку втім можна опанувати всього лиш за декілька днів. Ретельно приступивши до оформлення флаєру, ви зможете привернути набагато більшу увагу до своєї події чи компанії. Якісно оформлений флаєр стане обличчям закладу чи події та допоможе вам досягти набагато більшого успіху.