8 вересня 2013 року пройшов звіт депутатської фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді за трирічну діяльність.

 

У залі розмістилися великі фото-стенди зі звітом кожного народного обранця, а про діяльність цілої команди розповів короткий фільм.

Також перед присутніми виступили народні депутати України, голова обласної організації ВО «Свобода» Олександр Сич та екс-секретар міської ради Руслан Марцінків, які окреслили діяльність націоналістів в Україні та Івано-Франківську зокрема.

Екс-секретар міської ради Руслан Марцінків зауважив, що аналізуючи передвиборчу програму ВО «Свобода» та здобутки за неповних три роки у міській раді, можна з упевненістю сказати, що міські депутати від фракції ВО «Свобода» не тільки дотримуються виголошених обіцянок, але й більшість задекларованих принципів уже виконали. «Ми йшли до Вас з конкретними ідеями, зараз ми впевненими кроками їх реалізовуємо. Ми йшли до Вас радитися. Нам важлива думка жителів, тож для того й постійно йдемо до людей. Тільки за умови двосторонньої співпраці депутатів-мешканців можна справді триматися правильного курсу», – підкреслив нардеп.

Руслан Марцінків наголосив, що саме з ініціативи свободівців запрацював сайт міської ради, регулярно проводяться депутатські прийоми та зустрічі з громадою.

«Депутати продовжують бути відкритими та близькими до людей. Можливо не все їм вдається вирішити, не на все вистачає часу, адже кожен з них має своє основне місце роботи. Загалом програма міської організації ВО «Свобода» за три роки виконана приблизно на 65%. Ми хочемо подякувати усім людям, які допомагають нам у цій, повірте, не легкій роботі. Але хто як не ми з вами маємо її виконати. Ми щиро віримо, що з підтримкою людей нам все вдасться», – резюмував народний депутат.