Результат пошуку зображень за запитом "гривні мільйони"
За словами начальника ДПІ у м. Івано-Франківську Любомира Слободяна, зазначена сума  перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 2,8 млн.грн. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу ДПІ у м. Івано-Франківську.

У загальній сумі надходжень переважають платежі від юридичних осіб – 6,7 млн.грн. Фізичні особи з початку року спрямували до бюджету 0,3 млн. грн.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року набрав чинність Закон України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким було внесено зміни в частині адміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Зокрема, гранична ставка податку на нерухомість нині не перевищує 1,5% розміру мінімальної зарплати за 1 квадратний метр (торік – 3%). Ставки ж податку на поточний рік встановлюються рішеннями місцевих рад. Додамо, що платниками податку на нерухоме майно є не всі фізичні особи, а лише ті, хто має у власності квартиру/квартири, житлова площа яких перевищує 60 кв. м і будинок/будинки площею більше 120 кв. м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв. м. Окрім того громадяни, які мають у власності житлову нерухомість, зокрема квартиру загальною площею понад 300 кв. м., або будинок площею більше 500 кв. м., зобов’язані сплатити додатково 25 тисяч гривень.