7 місць у Яремче, які варто побачити кожному туристу

Пропонуємо список must visit місць Яремче, які справляють незабутнє враження, пише MD-Ukraine.

Водоспад Пробій на річці Прут. Лише заради нього варто відвідати Яремче, адже він є візитівкою курортного містечка, одним з найповноводніших та найвідоміших водоспадів в Карпатах. Його висота складає 8 м, а завершується він в утвореній самою природою кам’яній чаші – виглядає це просто неймовірно.

Неподалік водоспаду розташувався сувенірний ринок (або як місцеві його називають “гуцульський базар”) – один з найбільш автентичних та живих місць містечка. Тут ви побачите, як кипить життя Яремче, познайомитесь з колоритом Гуцульщини та звісно привезете часточку місцевої культури з собою, придбавши щось на згадку – розписний посуд чи вироби з шерсті, вишитий одяг чи прикраси з бісеру, вироби зі шкіри, килими, ковдри і багато чого іншого.

Стежка Довбуша – маркований пішохідний маршрут, довжина якого близько 4 км. Верхня точка маршруту – скелі Довбуша (не плутайте з однойменними скелями біля с. Бубнище!). Пік цієї точки маршруту – 800 м над рівнем море, а видові майданчики тут просто створені для фото. У супроводі гіда ви почуєте безліч легенд про ці місця та легендарного ватажка опришків Олексу Довбуша, що надовго закарбуються в пам’яті.

Вольєрне господарство у Яремче – місце, де тварини проживають у природних умовах на величезній території (більше 5 га), поділеній на просторі вольєри-загони. Тут ви зустрінете благородних оленів, природна популяція яких в Україні збереглась лише у Карпатах, поспостерігаєте за поведінкою диких кабанів, кроликів-вуханів, лисиць та інших звірів, а помилуватись деякими видами фазанів та голубів ви можете лише тут. Від такої прогулянки будуть у захваті і дорослі, і діти.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі» – це найцікавіші природні та архітектурні пам’ятки Карпат відтворені з точністю до мм у зменшеному у 25 разів вигляді. Тут зручно і просто прогулюватись, і вивчати об’єкти, які, до слова, виготовлено з аналогічних матеріалів і відтворено у такій же кольоровій гамі, як і оригінали (серед них музей-ресторан “Гуцульщина”, обсерваторія Білий слон, карпатська міні-залізниця та ін.)

Чудові краєвиди подарують схили гори Маковиця (висота бл. 1 км), до якої з Яремче можна дістатися через скелі Довбуша (продовживши маршрут Стежкою) або більш коротким маршрутом – з присілка Ямна. На схилах Маковиці розташована скеля Слон – фотогенічна місцина , що здалеку нагадує силует слона, а підійшовши ближче ви знайдете чудові галявини для перепочинку та пікніку.

Якщо ви шанувальник давньої сакральної архітектури, обов’язково огляньте Свято-Михайлівську церкву XVII ст. та церкву Св. Іоанна Милостивого XVIII ст.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!