93294029
1. Art est celare artem!
Давня мудрість говорить: майстерно приховуй мистецтво! Будьте вправні у відточуванні свого стилю, але суворо приховуйте від оточуючих, що досконалість досягнуто ціною великої роботи.
2. NO LABEL
Ніколи не носіть «лейблами назовні». Логотипи – атрибутики позерів. У патриціїв – інші негласні знаки приналежності до елітарної касти. В деяких колах – це пригладжена зачіска та куртка. Уважно вивчайте суспільство, куди прагнете увійти.
3. Все заперечуйте!
Ніколи не афішуйте високої вартості речей. Пам’ятайте, вульгарна фінансова демонстративність видає бідняка. Після чергового мільйона нічого самостверджуватися за рахунок одягу, спокуса «показухи» вже давно позаду.
4. Помітна непомітність
Нехай ваш одяг стане втіленням стриманості і мінімалізму. Завжди є спосіб позначити статус побічно. Майте дві дюжини білих сорочок, і тільки ледь помітного нюансу буде достатньо для розумного погляду.
5. «Нові гроші»? Ні, «старі гроші»!
Ваш одяг просто не має права виглядати “крикливо”, взуття рипіти та натирати ноги, а зачіска бути «свіжосриженою». Адже смак і гроші прийшли до вас не вчора? Поступово ви позбавитеся від компліментів: «О, люба, у тебе нова кофтинка!» І «О, Семен, ти підстригся!».
6. Віртуозна невимушеність
Секрет шику – ніби випадкові, недбалі деталі: випадково розстебнулися гудзик жилета, кирпатий воріт сорочки. Це – заслужена ступінь свободи. Сьогодні ви навряд чи зустрінете мільйонера в старанно традиційному костюмі – тепер це уніформа найманого менеджера, а в дешевому виконанні – водія і охоронця.
7. Розкіш повторного погляду Усвідомте її.
І завжди будьте готові до повторного уважного погляду.