Пов’язане зображення

 

Пропонуємо вашій увазі 7 цікавих фактів про секс.

Секс допомагає знизити рівень стресу

Коли ви занадто напружені, постійно зайняті на роботі і, до того ж, втомлюєтеся від домашнього навантаження, ідеальна “розрядка” – інтимна близькість з вашим партнером. Секс допоможе, наприклад, знизити рівень артеріального тиску і, як наслідок, краще протистояти стресовій обстановці. “Ніжні ласки і всі види вираження прихильності допомагають краще налаштувати роботу між внутрішніми органами, – розповідає лікар Уолтер Гедін. – Повільний, вкрадливий секс – відмінний спосіб відновити сили і почуття”.

Ліва сторона у жінки – найчуттєвіша

Якщо вірити дослідженням Стіва і Віри Боданськи, медиків і авторів ілюстрованого посібника по масовим оргазмам, в клітор жінки є конкретна зона, яка є найбільш чутливою. У своєму гіді насолоди вони пишуть про те, що ця таємнича ділянка тіла, яка приносить найвищу насолоду, – лівий верхній квадрат клітора. З його допомогою можна відчути небувалий вибух почуттів.

Сексуальні бажання у жінок пов’язані з її циклом

Природа так розпорядилася, що найбільше сексуальне бажання жінка відчуває в дні овуляції. Всьому виною гормони і збільшення рівня тестостерону в цей період, які і викликають сильне інтимне тяжіння до партнера. Робота цього сексуального механізму, звісно, не випадкова: таким чином природа усіма силами сприяє тому, щоб жінка завагітніла.

10 хвилин – цілком достатньо

За даними американських досліджень ідеальна тривалість статевого акту – всього 10 хвилин. Вчені вважають, що якщо перевищити ліміт – інтимна близькість з великою ймовірністю просто набридне одному з партнерів. Крім того, вони визначили і інші часові параметри: 2 хвилини – занадто мало для сексу, 3-7 – цілком прийнятно для підтримки пристрасного сексу, 12 хвилин і більше – занадто довго. Якщо ви хочете продовжити еротичне задоволення на простирадлах, можете спробувати ритуали тантричного сексу.

Засипати одразу після сексу – абсолютно природно

“Коктейль” ендорфінів та інших речовин, які потрапляють в кров у момент оргазму, викликають сонливість, яку відчувають більшість чоловіків відразу після статевого акту. Втім, як і деякі жінки – хоча відсоток “сплячих красунь” в даному випадку куди нижче. Дослідження університету Мічигану підтвердили: якщо він або вона засинають одразу після сексу – це наочний доказ того, що партнер “потрудився на славу”, статевий акт був глибоким і він вклав у нього всі свої почуття.

Жінки можуть відчувати нескінченну кількість оргазмів

“Дослідження показують, що кілька оргазмів поспіль у жінок бувають досить часто. Якщо скористатися правильною технікою і прийняти до уваги бажання самої партнерки, можна продовжувати без перепочинку – стільки разів, скільки захочеться”, – заявляє сексолог Алессандра Рамполлі. У той час як чоловіки відчувають рефрактерний період після оргазму і їм потрібен час, щоб відновитися, жінки мають можливість випробувати задоволення без зволікання більше одного разу.

Секс має омолоджуючий ефект

“Закоханий чоловік виглядає молодшим”. “Секс має anti-age ефект”. “Сексуальне життя з партнером запобігає захворюванням”. Ви коли-небудь чули такі вислови? Гормони володіють величезною силою. Дотримання гормонального балансу може врятувати навіть шлюб, що на грані розпаду. Експерименти вчених Інституту старіння показали: чоловіки і жінки старше 50 років, які, крім правильного харчування і фізичної активності, мають здорові сексуальні апетити, виглядають молодше однолітків і відчуває себе набагато краще.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!