Чанган
Це кенійський самогон – один з найдешевших і небезпечних алкогольних напоїв у світі. Роблять його шляхом дистиляції закваски з кукурудзи та сорго. Звучить непогано, от тільки в умовах африканської антисанітарії будь готовий до того, що в твою стопку також потрапить і пісок, і бруд, і навіть перероблені продукти людської життєдіяльності. Плюс до всього в Чанган додають акумуляторну кислоту, гас і багато іншого. Не дивно, що в перекладі на російську назву цього приголомшливого напою звучить як «убий мене швидко».
1
Мольорт
Мабуть, він заслуговує гран-прі в номінації «Найдивніші напої світу». Це не що інше, як скандинавський шнапс з полину. Всі, хто хоч раз наважилися продегустувати цей напій, зізнаються, що моторошний присмак у роті наче залишається з тобою на все життя.3
Цсонгсул
Це страшне пійло – один з найбільш жахливу алкогольних напоїв у світі. Цсонгсул являє собою вино, приготоване на основі лікарських трав і людських фекалій, які наполягають в середньому протягом 3-4 місяців.
4
Пиво «Армагеддон»
Здавалося б, що небезпечного може бути в такому невинному алкогольному напої, як пиво? Справа в тому, що відсоток вмісту в ньому алкоголю складає цілих 65%, що набагато більше, ніж навіть в горілці і віскі. До речі, це пиво користується дуже великою популярністю у тих, хто любить швидко вбитися в мотлох, – всього однієї пляшки, як правило, вистачає, щоб завалитися під стіл.
6
Пиво Fijjtu
Це африканське пійло по праву заслужило звання самого небезпечного пива в світі – для його виробництва використовувалася застояна вода, в якій кишіли паразити. Всі, хто наважувався скуштувати чудовий напій, незабаром дуже сильно шкодували про цей вчинок – навіть невелика кількість цього «пивка» викликало страшні головні болі, блювоту, запаморочення і галюцинації. Благо завод з виробництва цього смертельного напою вже закрили.
7
Gilpin Family Whisky
Навряд чи хто-небудь зможе знайти цей дивний міцний напій на прилавках магазинів – його готують виключно під замовлення. Поняття не маю, хто може виявити бажання спробувати цей віскі, адже його виготовляють з … сечі людей, які хворіють на діабет другого типу. Подейкують, що в число престарілих волонтерів, які готують «матеріал» для цього віскі, входить бабуля самого винахідника напою Джеймса Гілпіна.
8
Голденрот
Це швейцарський шнапс з корицею, до складу якого входять пластівці самого справжнього золота. Пляшки голденрота продають разом зі спеціальним ситом, крізь яке виробник рекомендує проціджувати напій. Однак сноби, купивши алкоголь преміум-класу за шалені гроші, люблять «вимахує», попиваючи голденрот прямо з горла. Таке дійство загрожує наслідками, адже шматочки благородного металу пошкоджують слизову оболонку шлунка.
10
Айяуаска
Небезпечний алкогольний напій, який надає галлюциногенное дію. Виготовляють його корінні жителі Амазонії з так званої баштанної ліани. Ця рослина місцеві жителі також називають «ліаною мертвих». Всі, хто хоч раз спробував айяуаску на смак, зізнаються, що випробовували відчуття, ніби дійсно побували в потойбічному світі.
12