14 січня пройшла пресконференція начальника ГУНП в Івано-Франківській області Володимира Голубоша щодо діяльності в 2019 році.

Головний поліцейський області наголосив, що довіра до правоохоронних органів серед населення зростає.

“Минулого року до органів поліції надійшла 136861 заява про вчинення правопорушень”, – відзначив Володимир Голубош.

Керівник додав, що службу несуть 70 нарядів поліції, які забезпечені службовим автотранспортом. Середній час прибуття наряду поліції на виклик по області становить 19 хвилин та 10 хвилин по місту. Також відзначає Прикарпаття, як найменш криміногенний регіон України.

“Третина злочинів складають крадіжки майна, що значно менше, ніж минулого року. В цілому, правоохоронними органами розкрито 3808 злочинів”, – заявив Голубош.

Керівник ГУНП в області зазначив, що за минулий рік на Прикарпатті задокументовано 5 фактів торгівлі людьми та 13 фактів викрадення або позбавлення волі.

“Відносно шести осіб, які шляхом обману заманювали людей до реабілітаційного центру в Коломийському районі, а натомість змушували безоплатно працювати, справа направлена до суду”, – сказав Володимир Голубош.

За минулий рік в області зареєстровано 38 незаконних порубок лісу. По семи особам оголошено підозру та їх направлено до суду. Протягом 2019 року надійшло 4964 повідомлень про ДТП. За результатами відпрацювань зареєстровано 3330 ДТП.

“Найбільшою проблемою в області є ДТП. Правоохоронці роблять все можливе, щоб попередити такі випадки. З метою зниження аварійності на найбільш небезпечних ділянках дороги використовуються пристрої вимірювання швидкості”, – додав Голубош.