Результат пошуку зображень за запитом "теніс"
Ми ставимо перед собою високі завдання. Тому Івано-Франківську часто вдається бути одним з перших і кращих серед міст України. Ще одним доказом наших здобутків є Міжнародний тенісний турнір ITF Women’s Ivano-Frankivsk, який відбудеться з 31 липня до 6 серпня на кортах СК “Олімп”, що відповідають усім міжнародним стандартам. Призовий фонд змагань – 15 тис. у.о.

Тому не дивно, що до Франківська позмагатись за першість приїде 96 учасниць з 17 країн світу, серед яких Еквадор, Індія, Швейцарія, Франція, Хорватія та інші. Хочу подякувати організаторам і натхненникам ITF Women’s Ivano-Frankivsk (директор турніру Олександр Фотуйма та володарка кубку України Viktoria Gogol), адже завдяки їхньому прагненню надможливого в нашому місті будуть змагання настільки високого рівня.

Ми ж докладемо усіх зусиль, аби глядачу було зручно потрапити на турнір та спостерігати за партіями: облаштовуємо доріжку до кортів, трибуни. А крім того з депутатами міської ради працюємо над тим, щоб відвести дві ділянки для створення муніципальних тенісних кортів, – написав Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.