OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Працівники центру туристичної інформації з гордістю підтвердили цю інформацію. Кажуть, турки, які звертаються у центр по допомогу, ставлять стандартні запитання: де тут хороший нічний клуб, де відпочиває багато красивих жінок.
У нічних клубах поспілкувалася з кількома турками про мету їхнього візиту до Львова. Кажуть, приїжджають сюди для того, щоб дешево і корисно відпочити. 29-річний Фергат зі Стамбула каже, що 99% турків, які приїжджають до Львова, мають у “порядку денному” секс: “Львів’янки – легкодоступні, у нічних клубах самі нам натякають на близькість. Навіть просити не треба. Але ми не прагнемо сексу за гроші. Не поважаємо повій, бо вони небезпечні. Заплатиш гроші за послугу (розцінки за годину — 100-150 доларів), а вони, такі-сякі, можуть вкрасти з номера гроші, цінні речі і зникнути. Розкручуємо дів­чат на халявний секс”.

Його друг Емре додав, що деякі турки знайомляться з дів­чатами (переважно з білявками) через соцмережі, потім приїжджають до них у гості. “Львів’янкам цікавий інтим зі східними чоловіками, бо ми інші, ніж українці”, – стверджує Емре.

Ми зайшли в один з нічних клубів у центрі Львова, який спеціалізується на жіночому та чоловічому стриптизі. Туди частенько навідуються східні гості, зокрема турки, які не шкодують грошей на приватний танець зі стриптизерками. Турецькі клієнти розслаблено п’ють віскі та алкогольні коктейлі, приглядаються до дів­чат. Львівські панянки кокетливо усміхаються у відповідь, натякаючи на знайомство.Слава Україні !

Зауважила, що на дискотеці наші дівчата самі підходять знайомитися до турків, мило їм усміхаються, щось жваво обговорюють. Деякі відверто вішаються туркам на шию, при тому спостерігаючи, чи бува ніхто з конкуренток не хоче вкрасти…

Разом із меню нам принесли і… Love menu (українською і англійською мовами). Виявляється, це — прейскурант послуг на різні види стриптизу.

Відкрили темно-червону книжечку і були шоковані: біля кожної позиції меню — відверті фотографії, голі груди, сідниці, тіла, переплетені у різних позах… Читає­мо розцінки на “прейскурант” – приватний танець зі стриптизеркою — 250 гривень, еротичний масаж у приватній кімнаті з феромонною олійкою — 600, аква-шоу — 1000, лесбі-шоу — 300, танець гостя на сцені — 350, романтичний вечір з танцівницею у віп-кімнаті — 600… Запитую, чи романтичний вечір включає секс. “Ні, у нас немає сексу”… Уточнюю: “А якщо клієнт дуже попросить і доплатить?”. “В жодному разі. Для цього є достатньо закладів! У нас не дозволено”, – відповіла працівниця клубу. Слава Україні !

Вирішуємо подивитися, де ж відбуваються усі ці “топлес-шоу”. На ходу видумуємо “легенду”, що плануємо прийти сюди іншого вечора, вже зі свої­ми бойфрендами, тож хотіли би подивитися, чим нічний клуб може їх зацікавити. Без жодних упереджень офіціант веде нас у підвал. Там наразі немає ще жодного із клієнтів. Оглядаємо декілька приміщень, завішаних темно-бордовими шторами. У найбільшій залі відбувається і звичайний стриптиз (для цього посеред зали є пілон, тобто спеціальний стовп для стриптизу, і крісло), і аква-шоу. Місце для аква-шоу нагадує звичайнісінький стоячий душ, тільки трохи більший, там змогли би поміститися до трьох танцюристок. Дно і стінки викладені чорною плиткою, збоку на стіні — банальний душовий дощик і ще якісь труби для води. Ну, можливо, якщо тут буде ще відповідна підсвітка і музика, воно не буде аж так нагадувати гуртожитівську душову… Навпроти пілона зауважуємо широчезний червоний диванище, на якому вмістилися б із п’ятеро чоловік. Над диваном – балдахін! Довершують враження декілька маленьких кабінок, розташованих по коридору. Вони для індивідуального стриптизу. Всередині — велике дзеркало до підлоги і диванчик… Слава Україні !