Міський голова Руслан Марцінків подивився, як працює підприємство в умовах пандемії.

За словами генерального директора Дмитра Втерковського, вірус обійшов підприємство стороною й, на щастя, всі працівники здорові. Проте, все ж вніс свої корективи у його роботу. Наразі з 4 тисяч осіб працювати виходять лише 1 800. Купівельна спроможність людей під час карантину впала, тому й замовлень менше. Та при цьому підприємство продовжує налагоджувати нові напрями для співпраці, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

Перед карантином тут запустили нову лінію. Тут виготовляють гумові вироби(шланги) для автомобільної промисловості. Їх використовують для охолодження двигуна, нагріву салону тощо.  Це співпраця підприємства з польським партнером. Наразі завод у Польщі не працює, тому й на «Карпатах» робота ще повністю не запущена. Всі чекають закінчення пандемії.

«Ми не зупиняємося, на тому що маємо. Все, що сьогодні виробляє підприємство – робиться для країн Європи. А це – бренди зі світовим ім’ям: Volkswagen, Opel, Škoda, Scania, Audi та Mercedes.. Зараз ми працюємо зі складними деталями, адже наші партнери впевнені в тому, що вони будуть належної якості. І про наше місто вже знають у ЄС, адже на кожній ярлику написано «Made in Ivano-Frankivsk», – каже гендиректор «Карпат».

Зараз підприємство веде переговори, щоб розширити виробництво. На початку осені тут з’явиться нова лінія для нового автомобіля «Опель», на якій буде створено близько 600 робочих місць. Дмитро Втерковський сподівається, що вже найближчим часом все повернеться на свої місця й завод знову запрацює на повну потужність.

«Наше підприємство – найбільший платник податків до міського та державного бюджету у Івано-Франківську. Роль ВО «Карпати надзвичайно важлива для міста. Особливо ми відчули це в часі пандемії, коли була велика загроза, що підприємства закриватимуться. Дякую Дмитру Дмитровичу Втерковському – генеральному директору та почесному громадянину міста за збережене виробництво та робочі місця! Свого часу підприємство зберегли, зараз воно живе і нарощує потужності. «Карпати» – це приклад того, що в Україні можна бути успішними. Що можна залучати інвестиції та розвивати проекти. Головне – підходити до цього професійно та з душею», – підсумував Руслан Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!