У неділю в Києві в торговому центрі “Квадрат” пройшла скандальна акція, учасникам якої було запропоновано роздягнутися до нижньої білизни, а натомість отримати одяг безкоштовно. Про це пише “Новий регіон”.

У блогосфері тепер активно обговорюються фотографії жінок і чоловіків в нижній білизні, що стоять під дощем біля торгового центру, очікуючи початку акції.


Утім, судячи з відгуків очевидців, жертви учасників виявилися марними – далеко не всі отримали призи, на які розраховували.

“Це було жахливо, шопінг залишив негативні відчуття. Пішли додому з хлопцем ще після першого магазину, коли стадо почало розносити там все. Які шанси були у людей, якщо було їх було понад 100, а магазинів не було і 50. Помилка організаторів акції в тому, що не дали повної інформації про умови, половина не погодилася б на такий жах”, – написала на своїй сторінці в соціальній мережі “ВКонтакте” киянка Оксана Гніздовська.


“Булгаковського Воланда з театром “Вар’єте” вигадувати для киян вже не потрібно. Вони вже йдуть на бал Сатани” , – прокоментував Дмитро Скворцов, співзасновник політичного клубу “Альтернатива”.