За Біблією Адам та Єва – прабатьки всього людства, єдині, кому Бог доручив продовжити свій задум, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Втім, нещодавно в наукових колах з’явилася версія, від якої у релігійних представників волосся стає дибки: фахівці називають перших створінь на Землі продуктом генної інженерії інопланетян.

Християни знають, що Адам створений із праху. Натомість всупереч цьому англійський  натураліст і мандрівник Чарльз Дарвін називає людей нащадками приматів. Теорія природного відбору – предмет не однієї суперечки. Дехто вважає її недостатньо обгрунтованою, адже в цих припущеннях не пояснюється багато важливих речей. Представники церкви запевняють: людина аж ніяк не могла бути схожою на мавпу.

А от фантаст Олександр Казанцев висунув свою теорію, засновану на дослідженнях астрономів. Він зазначив, що колись Всесвіт опинився на межі ядерної війни, яка знищила планету Фаетон.

Мешканці переселилися на Землю, намагаючись врятувати свій вид від вимирання.  Надалі прибульці забули про своє походження, вони володіли знаннями, що дозволяють їм прекрасно існувати в нових умовах.

За словами вчених, ДНК людини на 95% схоже з генами мавп. При цьому вони виявили 233 елемента спадкової інформації у людей, яка не притаманна іншим мешканцям Землі.Вчений Захарія Ситчин переконаний, дуже давно на нашій планеті в Африці висадилися високорозвинені істоти. Вони додали в ДНК приматів гени, що відповідають за мислення. У підсумку на Землі з’явився Адам, Єва стала його копією з іншим набором хромосом.

Існують й чимало інших версій. Одна з найпопулярніших: Адам та Єва  були носіями генома сучасних чоловіка і жінки, жили в Африці приблизно в один і той же час, однак ніколи не бачилися.

Пращур людей жив 120-156 тисяч років тому. В той час як предок жінок ходив по Землі 99-140 тисяч років тому.

Згодом спеціалісти дослідили і порівняли Y-хромосоми чоловіків із 9 областей Землі, які майже не контактують між собою. Зокрема були взяти зразки з Намбії, ДР Конго, Габону, Алжира, Пакистану, Камбоджі, Сибіру і Мексики.

Тобто Адам і Єва могли бути одними з перших, але точно не єдиними людьми на нашій планеті. Хоча наскільки ця теорія правильна, вирішувати кожному.