Нагадаємо, прокурор та слідчий УСБУ інкримінують Коцабі державну зраду.

Окрім вже відомих звинувачень у закликах щодо зриву мобілізації у відеоролику “Я відмовляюсь від мобілізації” журналіста звинувачують також в тому, що він у своїх відео називав ополченців ЛНР “військовими” та “героями”, у ефірі “Россия 24” звинуватив українських військових у вбивствах мирних жителів, вихваляв високу дисципліну ополченців ЛНР, а під час участі у російській телепередачі “Время покажет” особисто підтвердив зміст ролика “Я відмовляюсь від мобілізації”.

Згодом, згідно обвинувального Акту, Коцаба за “оплату російської сторони” дістався до Москви та за обіцяну матеріальну винагороду взяв участь в “антиукраїнській” телепередачі Першого каналу Росії “Специальный корреспондент”, де звучали антиукраїнські заклики з боку учасників програми.

Потім Коцаба нібито мав отримати матеріальну винагороду. Далі, Коцаба допомагав журналісту НТВ знімати програму про громадян, які відмовились від мобілізації, в одному з прикарпатських сіл Коломийського району та нібито готувався зняти та опублікувати на відеохостингу youtube ще ряд “замовних репортажів протестного характеру”(з тексту обвинувального Акту) від власного імені.

Усі ці дії слідчий СБУ та Прокурор у кримінальному провадженні трактують як держзраду: надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України (ч. 1 ст.111 ККУ).

1 kotsaba 2 kotsaba 3 kotsaba 4 kotsaba 5 kotsaba 6 kotsaba

“А ОСЬ І ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ ПО РУСЛАНУ КОЦАБІ

Думаю, в понеділок справа вже буде в суді.

Агов, франківські судді!

Мерщій тікайте на лікарняні

А то сьогодні ви Коцабу судите, а завтра влада поміняється.

ЗІ. Під час ознайомлення я троллила слідчих, чи порушили вони вже справу проти Папи Римського, який також вважає нашу війну братовбивчою = громадянською – http://dt.ua/…/papa-rimskiy-pomolivsya-za-zhertv-viyni-mizh…, та проти Бєні Коломойського, який ващє аццкі жжот щодо статусу ЛНР / ДНР –https://www.facebook.com/tetiana.montian.7/posts/706223232822994

Ну, а по мені за усіма критеріями, застосованими до Коцаби, дик взагалі давно вже тюряга плаче”, – пише Монтян.