Про це адвокати повідомили на прес-конференції передає Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні нам відомо, що рішення, які були прийняті два тижні тому у цій справі, стоять на персональному контролі у окремих осіб в Офісі президента. ОП вимагає від апеляційної палати антикорупційного суду перегляду цих рішень і отримання рішень, які будуть вкрай негативними”, – повідомив адвокат Бахматюка Олексій Шевчук.

Він зазначив, що справа була відкрита генпрокурором і його заступником, всупереч вимогам чинного законодавства, зокрема, Касько не перебував в групі прокурорів, але своїм рішенням він скасував усі постанови, які стосувалися закриття справи.

“Наш клієнт ніколи не мав кримінального статусу і при появі нових прізвищ в генпрокуратурі, нових прізвищ в Офісі президента, прізвищ, які захотіли заволодіти активами Бахматюка, почалися активні дії Національного антикорупційного бюро”, – підкреслив Шевчук.

Ще один адвокат Бахматюка Дмитро Лошаков пов’язує відкриття справи по стабкредитами, виданим VAB Банку, зі зверненням президента Зеленського, в якому він зажадав від правоохоронних органів результатів до 1 листопада.

“Звертаю вашу увагу, що в нашому кримінальному провадженні саме 28 жовтня були прийняті перші рішення про проведення обшуків, які згодом стали першими процесуальними діями з боку Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури, після відновлення кримінального провадження.

Тобто, очевидно, що НАБУ і САП виконують політичне замовлення, яке визначив президент, грубо втручаючись в правоохоронну діяльність “, – вважає Лошаков.

Крім цього, в ході прес-конференції захисники Бахматюка повідомили, що детективи НАБУ перешкоджають їх адвокатської діяльності, в зв’язку з чим, вони подали скаргу, яка буде слухатися в антикорупційному суді 4 грудня. З

За словами Шевчука, на даному етапі адвокати не можуть отримати жодного документа у справі VAB Банку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!