Прокуратура завершила слідство щодо жінки, яка видала себе за цивільну дружину загиблого військовослужбовця та отримала від держави 1,2 млн грн соціальних виплат.

У ході розслідування вдалося з’ясувати, що Тетяна Присакар, родом з Івано-Франківської області. Вона виховує двох дітей від попереднього шлюбу. У соцмережах жінка створювала видимість спільного проживання однією сім’єю з загиблим військовим Олександром Смурагою з позивним “Смурфік”. Хоча правоохоронці встановили, що вона бачилася с бійцем один раз. Це було епізодичне знайомство –  вони познайомились в інтернеті і, приїхавши у відпустку додому, один раз зустрілися.

Сестри запевняють, що Олександр мав іншу дівчину, з якою планував створити родину та купити будинок.

20 листопада 2017 року життя бійця обірвала куля снайпера. Скориставшись скрутним майновим становищем сестри загиблого, Тетяна запропонувала поховати героя за місцем свого проживання – в місті Помічна Кіровоградської області, де влаштувалася кохана-самозванка.

У день загибелі бійця “убита горем вдова” бігала й збирала потрібні їй довідки. Факт проживання однією сім’єю засвідчили міськрада, а директор школи видав довідку, що вітчим (Олександр) ледь не щодня відвідував школу й батьківські збори.

Майже два роки 32-річна жінка видавала себе за вдову воїна. Загалом вона отримала від держави майже 1,2 млн грн.

Торік вона публікувала світлини пам’ятника, який поставила Олександру, а в 2018-му отримала орден “За мужність III ступеня”, яким президент посмертно удостоїв воїна.

У лютому Тетяна Присакар розповідала ТСН, що вона просто не встигла з чоловіком розписатися: “Він для мене є, був і лишиться моїм чоловіком, якого я дуже любила, який любив нас”.

Наразі під процесуальним керівництвом Новоукраїнської місцевої прокуратури Кіровоградської  області завершено досудове розслідування.

“Слідством зібрано достатню кількість доказів вини жінки. Наразі  подальшу її долю   визначатиме суд”, – повідомляють у прокуратурі.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!