Результат пошуку зображень за запитом будівництво

Мова про 0,8374 га, які розташовані за адресою: вул. Національної Гвардії, 3 у м. Івано-Франківську, з метою зміни цільового призначення із земель громадської забудови на землі житлової забудови, пишуть Версії з посиланням на  Галичину.

Заявником повідомлено, що зміна цільового призначення земельної ділянки пов’язана зі здійсненням реконструкції об’єктів нерухомого майна, розміщених на ділянці, в житлові будинки задля забезпечення житлом учасників освітнього процесу викладачів Прикарпатського факультету НАВС, які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

Будівлі на вказаній ділянці належать Міністерству внутрішніх справ, а право оперативного управління – Прикарпатському юридичному інституту Київського національного університету внутрішніх справ України. Однак, у поданих заявником матеріалах відсутня інформація щодо позиції Міністерства внутрішніх справ України, як органу уповноваженого здійснювати управління майном, з приводу реконструкції будівель та споруд, які розташовані за адресою: вул. Національної Гвардії, 3, м. Івано-Франківську, у житлові будинки.

З відповіді ОДА випливає, що службове житло для викладачів закладів освіти дозволяється розміщувати на земельних ділянках закладів освіти. За умови, якщо на ділянках закладу освіти передбачаються функціональні зони, в тому числі, житлова.

ОДА відмовила у задоволенні клопотання Національної академії внутрішніх справ.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!