8 вересня 2019 р. Б. (неділя) в день свв. мчч. Адріана та Наталії у  Катехитичному центрі поряд з Архікатедральним і Митрополичим собором Воскресіння Христового, за адресою Майдан Шептицького, 22а, буде проведена молитва за подружжя, сім’ю та родину. Початок о 15:00.

Картинки по запросу молитву за подружжя, сім’ю та родину

В програмі:

Акафіст про заступництво за подружжя, сім’ю та родину до свв. мчч. Адріана та Наталії, зачитання “Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні”, кава-брейк та неформальне спілкування.

Чому це потрібно? Важливо, щоб у подружжі чоловік та дружина молилися одне за одного. І часто християни практикують молитви за заступництвом святих. За всю історію християнства маємо багато святих сімей, які будували сім’ю на любові, повазі, вірності та плекали любов до Христа. За перших християн таким подружжям були Адріан та Наталія. Їх вважають покровителями християнського подружжя, тому, молячись про їхнє заступництво, випрошуємо ласки для своєї сім’ї, а зокрема злагоди та вірності (apostol.if.ua).

Щиро запрошують долучитися усім християнським родинам до участі в молитві.

Про життя мученичого святого подружжя Адріана та Наталії дізнаємось ТУТ

За контактною інформацією звертайтесь: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – о. Юрій Прилепський