Результат пошуку зображень за запитом "театр ляльок франківськ"
22 лютого 2017 року . під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення премії імені Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва (І конкурсний тур), пишуть Версії.

За підсумками розгляду до другого туру в категорії “Професійне театральне мистецтво” був номінований актор івано-франківського обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки Ігор Прокоп’як за роль у виставі “Хохлик”.

“Хохлик” – вистава Івано-Франківського обласного театру ляльок для глядачів віком від 3-х років за п’єсою білоруського драматурга Сергія Ковальова. Переклад з білоруської, постановка, режисура та музичне оформлення Володимира Підцерковного. Сценографія та авторські ляльки Каріни Чепурної, звукорежисер вистави Віктор Новожилов, художник із освітлення Петро Сенчук. Артисти: Оксана Заставна, Зоряна Ягас, Микола Мацьків та Ігор Прокоп’як – головна роль Гнома Хохлика та його друга і помічника Слимака. Декорації й костюми виготовлені в майстернях театру.

Сьогодні, З березня о 16.00 в Івано-Франківському театрі ляльок імені Марійки Підгірянки відбувся показ вистави “Хохлик” під час якого спеціальна комісія повинна була оцінити гру актора Ігоря Прокоп’яка.

Довідка: Віталій  Смоляк –  актор і режисер родом із східного Поділля. Народний артист УРСР (1965). В кінці 1960-х – початку 1980-х – актор і головний режисер Івано-Франківського музично-драматичного театру ім. Івана Франка. Народився 26 квітня 1915 в селі Іванківці  Хмельницької області, помер  29 вересня 1982 року в  Івано-Франківську.