Результат пошуку зображень за запитом "Голос Вакарчук"

Першим номером є Святослав Вакарчук, другим – Юлія Клименко (екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі), а третім – Кіра Рудик (голова IT-компанії), тощо, пишуть Версії з посиланням на  West News.

Щодо Прикарпаття, то обласний координатор партії «Голос», доктор історичних наук Сергій Адамович отримав у списку 51-й номер, Віталій Костишин (директор комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна) – 131-й, Юлія Броніцька (консультант організаційного відділу виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради) – 162-й, а Михайло Романюк (кандидат юридичних наук) – 178-й.

Партія «Голос» також вирішила підтримати й мажоритарників, серед яких, до слова, «виринули» доволі несподівані персони.

Галина Баранкевич – непересічна особистість як в театральному, так й музичному мистецтві, висувається кандидатом від одномандатного виборчого округу №83 (Івано-Франківськ). Без перебільшення, одна з кращих актрис франківського драмтеатру, до творчого складу якого була зарахована ще 11 років тому, одразу після закінчення театрального відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Сьогодні на її рахунку майже півсотні ролей, серед яких чи не найбільш відома – у культовій виставі «Солодка Даруся».

Разом із тим, Баранкевич вважає за свій обов’язок донести до людей історію, культуру лемків та ту біду, яка трапилась з її народом, з нашим народом. Галина протягом двох років працювала над створенням альбому лемківських пісень. Зокрема, разом із великою творчою командою вона презентувала драму-концерт лемківської пісні «Вигнані з Раю», а також не менш успішний проект «Легенда святого Різдва».

Попри вкрай напружений графік Галина встигає практично усе. Втім, новина про те, що заслужена артистка України йде в політику стала справжнім сюрпризом для поціновувачів її таланту. Адже вони направду стурбовані тим, чи встигатиме актриса, в разі свого проходу до Верховної Ради, так само віддано займатися творчістю. Втім, немає сумнівів в тому, що для іменитої акторки це черговий виклики, з яким, очевидно, вона упорається. Вистало б часу. До слова, зовсім скоро Баранкевич планує зробити заяву щодо тощо, чому саме вирішила обрати політичний вектор своєї блискучої кар’єри.

Натомість Володимир Гергелюк (ОВО №84, Тисмениця) в політиці вже досить давно, відтак особливого представлення не потребує.  Свого часу, він обіймав посаду заступника голови Івано-Франківської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка”, від якої, до слова, по цьому ж округу балотувався до Верховної Ради в 2012 році. Після невдалої спроби потрапити до парламенту Гергелюк приєднався до новоствореного Громадського руху «Народний контроль», обласний осередок якого наразі й очолює, а також є помічником народного депутата Дмитра Добродомова. Разом із тим, очолює громадську організацію «Наш захід». Минулого року увійшов до ТОП-40 національного проекту на каналі ICTV «Нові Лідери».

Роман Кобильник (ОВК №85, Калуш) – старший викладач кафедри історії слов’ян, фахівець з історії ІІ Речі Посполитої, історії польських політичних партій міжвоєнного періоду. До слова, в 2018 у співавторстві із очільником «Голосу» на Прикарпатті Сергієм Адамовичем презентував книгу «Нереабілітована пам’ять», до якої увійшли історії вояків УПА та діячів ОУН 40-50-х рр. ХХ ст., вивчення і відкриття їх героїчного чину. Водночас, Кобильник також відомий й як політик та громадський активіст. Зокрема, не один рік пліч-о-пліч працює в «Народному контролі» разом із Гергелюком. Разом вони також є співвласником ГО «Наш захід».

На ОВО №86 (Долина) від партії «Голос» висувається Андрій Кузь – доволі авторитетний юрист та активіст в Івано-Франківську та на Прикарпатті. Зокрема, відомий своєю роботою в ГО «Поступовий гурт франківців» (очільником якого є головний «голосівець» Сергій Адамович). Також надає свої послуги Микитинецькій сільській раді. Свого часу, боровся проти забудови озера.

Є серед мажоритарників й люди з народу. Іван Вережак (ОВО №88, Коломия) – один із сільських голів на Прикарпатті, а саме невеличкого населеного пункту Котиківка Городенківського району (з 2015 року). Тривалий час прожив в іншій країні і повернувся в рідне село. Відомий також й тим, що хоче вдихнути життя в один із найстаріших в Україні віадуків. Переконаний, що в селі не так погано жити, лише бракує деяких речей: громадської активності, цікавого відпочинку та можливості розвитку. Представник «Української галицької партії», учасник проекту «Нові лідери» на каналі ICTV (представив свою Програмну мету «Змінити позиціонування села»).

Натомість, по одномандатному виборчому округу №87 (Надвірна) від «Голосу» йде 37-річний підприємець Володимир Тищенко, інформації про якого вкрай мало. На його фейсбук-сторінці йдеться про те, що він навчався у Національний університеті державної податкової служби України, а також працював в «Правекс-Банку». Одружений (з 2005 року), має чотирьох дітей.

А от поява в списку Віталія Качкана (ОВО №89, Снятин) – директора популярної галицької сімейної ресторації Мулярових, стала певною мірою несподіваною. Та ще й від округу із центром в місті Снятин. 42-річний дослідник гуцульської культури відомий ще тим, що неодмінно ділиться секретами приготування традиційних  страв. Проте в політичній кухні помічений досі не був.