Результат пошуку зображень за запитом "тіна кароль"
Про це артистка розповіла “Дусі” під час презентації її саундтреку до серіалу “Хороший хлопець”, пише УП

“Я дуже чекаю таких пропозицій, чесно вам зізнаюся. Я готова пожертвувати концертним графіком і зайнятися знімальним процесом в якомусь серіалі або повнометражному фільмі. Але мені більше цікава драматична роль”, – поділилася Тіна.

“Щоразу ми вигадуємо модифікацію усталеного образу Тіни Кароль, але можу вам сказати однозначно: від свого стилю і довжини я не відходжу. Канон за яким ми діємо – це довжина точно до середини ікри, це прикриті плечі”, – зауважила співачка.Також Кароль запитали про її вишукані сукні, у яких вона останнім часом з’являється в телеефірах та на подіях. Виявляється, усі вбрання співачки робить британський дизанер, з яким Тіна знайома особисто.

Хоча бувають у гардеробі Кароль і достатньо відверті вбрання, як, наприклад, сукня, в якій зірка була на церемонії “Viva! Найкрасивіші”. Ця сукня, зокрема, була найважчою у житті Тіни.

 Звання найкрасивішої жінки Кароль отримувала у відвертій, але важкій сукні

“Вона важила 10 кілограмів. Це все ручна робота. Дівчата на колінах вишивають ці сукні прямо на мені під час примірки”, – розказала артистка.

На запитання, чому вона нечасто носить вбрання від українських дизайнерів, Тіна сказала:

“У мене складна фігура, я схильна до зайвої ваги. Мені нелегко підібрати правильний одяг. У нас часто шиють все-таки на незграбні фігури, на моделей. А жінка – вона інша, у неї є вигини та опуклості. Жінка – недосконала, але в цьому і є її краса”.