У Вінниці під управлінням Нацполіції палять шини - фото 1

Журналіст Народного Контролю Віталій Мацьоцький та активіст Назар Алексадрук висловили начальнику Косівського відділу поліції Олександру Байдусю незадоволення косівської громади через силовий розгін блокувальників торгівлі з ОРДЛО,  пишуть Версії.

“Наш мирний протест полягає в тому, що ми сьогодні тут зібралися вислосити своє незадоволення проти силового розгону людей, які мирно блокували торгівлю з окупантом. Вважаємо, що призначення такої людини, як Аброськін було заплановано для силового розгону. Тому просимо вас з’єднатися з областю, щоб роз’яснити ситуацію. Тобто, ми виступаємо за порядок і місті Косові і в Україні. Але ми хочемо від вас співпраці і розуміння. І просимо вас, щоб ви повідомили про цю ситуацію голові РДА і голові райради, щоб вони прибули сюди”, – звернувся до правоохоронця Назар Александрук.

Журналіст Віталій Мацьоцький зазначив, що потрібно негайно відпустити затриманих бійців.

“Люди висловлювали свою позицію мирно, ніхто там не стріляв по блокпостах, ніхто не вчиняв там протиправні дії. І тому силовий розгін викликав таку реакцію не тільки в Косові, такі акції проходять по всій Україні. Люди хочуть мирним способом достукатися до влади, до керівництва Нацполіції. Першим кроком має бути те, що потрібно випустити тих бійців, які затримані”, – підкреслив журналіст.

Начальник Косівського відділу поліції запевник активістів, що зв’яжеться з головами РДА та районної ради щоб запросити їх на розмову з учасниками акції протесту.

Тим часом, Віталій Мацьоцький у соцмережі Фейсбук повідомив про те, що за його інформацією “якийсь чиновник, вимагає розправи над активістами, які прийняли участь в протесті”. Тому журналіст заявив, що можливі виклики активістів в поліцію.

Читайте також:

Акція протесту: в Косові під поліцейським відділком палять шини (відео)