Міністерство освіти очолив екс-регіонал Сергій Шкарлет | Новини ...

Це рішення Кабінету міністрів України не лише відкидає українську освіту в часи Табачника, а й відверто плює в очі усім науковцям, котрі виступають проти призначення цього регіонала на цю високу й відповідальну посаду. Саме тому, ми збираємо небайдужих вийти на акцію протесту до ОДА (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ) у вівторок 30 червня 2020 року о 10:00.

Аби коротко охарактеризувати пана Шкарлета, достатньо згадати його цитату:

«Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів».

Як виявилося, доктор економічних наук Сергій Шкарлет, який водночас є ректором Чернігівського національного технологічного університету, є також одноосібним автором статей, що містять здоровенні шматки чужого тексту:

«Побудова моделей структурного типу з метою ідентифікації вимірів інформаційного потенціалу», надрукована в журналі «Проблеми і перспективи економіки та управління» у 2015 році (№ 3, с. 45–52), викладена на сайті Бібліотеки ім. Вернадського; «Побудова моделей структурного типу задля ідентифікації вимірів потенціалу стратегічних змін виробничо-економічних систем». Її написала Л. С. Ладонько (див.: Економіка природокористування і охорони довкілля: Зб. наук. пр. – К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2014, с. 128–131).

Враховуючи вище зазначенні факти, наукова та освітня спільнота не готова спокійно відреагувати на призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра та заступником міністра освіти та науки України.

30 червня 2020 року в Івано-Франківську за адресою  вул. Грушевського, 21,(під будівлею ОДА) відбудеться акція протесту. Початок – 10:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Шмигаль розповів, чому плагіатора та ексрегіонала призначили в.о. міністра освіти

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!